Silvio’da “Erkekler ve Kadınlar”, Gemma: “Koltuk altlarımı yalamak istiyor”

celikci

New member
“Erkekler ve Kadınlar” da her şey yolunda görünüyordu. mücevher Ve silvio, ancak şövalyeden gelen garip bir istek, artık ikinci kez düşünen ve onunla görüşmeye devam edip etmeyeceğini bilemeyen bayanı engelleyebilirdi. Gemma’ya göre Silvio çok ısrarcı olacak ve onun istekleri, belki de Gemma için fazla ısrarcı olacak, kaba olacaktır. “Benden koltuk altlarını yalamamı istedi ve bu bana berbat geldi.“yani hanımefendi taht üzerinde herkesi şaşırtıyor ve Gemma’nın koltuk altlarını ve ayak parmaklarını sırayla yalamasını isteyen şövalyenin isteklerini anlatıyor.

Spa’da açık havada sıcak – Bir süredir birlikte olan ikili, son günlerini dışarıda sauna ve hamamda birkaç saat geçirdi. Silvio, Gemma’nın reddettiği isteklerini orada yapacaktı ve ardından stüdyoda bundan şikayet edecekti. “Gemma ve Silvio arasında düşündüğün hiçbir şey olmadı.“, açıklıyor Maria De Filippi ve bayan ekler: “Beni engellediği için olmadı hep fiziki yolu dener“. Ancak Silvio bile araya girerek her anlamda seveceği bir kadın aradığını, bu nedenle Gemma ile sınır koymadığını ve bu nedenle romantik akşamların ötesine geçmek istediğini açıklıyor.”Benim çıkarlarım için hiçbir yükümlülük altında değilsin. Ayrıca eve gidebilirim ve kadınların genellikle sevdiği biraz renkli bir dilime sahip olduğumu kabul ediyorum”, şövalye kendini haklı çıkarıyor.

İncelenen reaksiyon Gianni Sperti Ve Tina Cipollati Gemma’nın tarafını tutmazlar. İki yorumcu, hanımın şövalyeyle pek ilgilenmediğini ima ediyor. “Giorgio’yla birlikteyken seni bu kadar romantik hatırlamıyordum.ama çok daha ateşli” diyen Sperti’nin altını çizerken, Cipollari dozu artırıyor: “40 yaşında olsaydı bu konuşma olmazdı çünkü beyefendi sizin yaşınızda ve bilindiği gibi tgenç erkekleri tercih edersin“.

Gemma ve Silvio’nun özel efüzyonlara ilk kez kapılmaları değil, ancak bu sefer şövalye daha da ileri gitti. “Sana bir kereden fazla bu şeyi sevmediğimi söylersem, unut gitsin, değil mi? Bunun yerine, koltuk altlarını yalamak için nasıl davranmam gerektiğini anlamamı sağlayacak bir pozisyona giriyorsun. Aşık oldum. sınır yok ama bu beni iğrendiriyor” diye bitiriyor bayan.