Silvio Berlusconi öldü, Pier Silvio’nun mesajı

celikci

New member
“Sevgili Mediaset, sevgili herkes, size yazma ihtiyacı hissediyorum çünkü babamın şirketimiz ve hepimiz için her zaman duyduğu sevgiyi ve büyük gururu size bildirmesinin ne kadar önemli olduğunu biliyorum.” Mediaset CEO’su TG5 tarafından yayınlanan bu sözlerle Pier Silvio Berlusconi şirket çalışanlarına 24 saat hitap etti babasının ölümünden beri: “Bana her ‘Seninle ve yaptıklarınla gurur duyuyorum’ dediğinde hissettiğim duyguyu tarif edecek bir kelime yok. hiçbir şey yapmadım. Hiçbir şey”.

“Çok şey veren, çok şey yaratan bir adamdı. Çok şey yaratan” diye devam ediyor. Pier Silvio Berlusconi. Ve şirketimizi her zaman en sevdiği varlıklardan biri olarak görmüştür. Kurucumuz olan babam hepinizi her zaman tek tek sevdi.”

Mediaset CEO’sunun mesajı bir düşünceyle bitiyor. gelecekle yüzleşmek Silvio Berlusconi’nin yaptıklarıyla süreklilik içinde ele alınması gerekecek: “Ve şimdi bizim görevimiz onun silinmez izini takip etmek. çalış çalış çalış. Coşkuyla ve saygıyla. Bugün ileriye bakmalı ve kendimizi daha çok, daha çok adamalıyız.
Daha güçlü ve daha canlı bir Grup oluşturmalıyız. Mediaset için yapmalıyız. Bunu hepimiz için yapmalıyız. Ama her şeyden önce onun için yapmak istiyoruz. Seni güçlü bir şekilde kucaklıyorum. Kalbimdesin. Ve sen her zaman onun kalbinde olacaksın, Pier Silvio”.