“seni sikeceğim”

celikci

New member
Balmumu gezisi

Şarkıcı, öğretmenin barları yazması konusunda Aaron’a meydan okumak istediğini açıkladığı videoyu izledikten sonra tatmin olmuş bir şekilde yanıt verir: “Teşekkürler, çok mutluyum. Kendi seçimimle kapaklara yazmıyorum, aksi takdirde yapabilirim BT”. Ancak Wax’in tökezlemesi hoşuna gitmemişti. “Tebrikler, bana eldivenden bahsetmedi ve onu hazırlamak için bir günüm daha az olacak. Bu yanlıştı, benden korkan o.” Yoldaşlar bile Wax’ın bu davranışı karşısında hayrete düşerler ve kendilerini açıklayamazlar.

Arisa’nın varyantı

Arisa, Zerbi’nin öğrencisine yazdığı mektupta, profesörün attığı eldiveni ikinci kez reddetmesine neden olan nedenleri açıklıyor ve kendi yorumunu öneriyor: “İkiniz de barları yazmalısınız, meydan okuma adil olmalı. Jüri eşit fırsatlarla yargılayacak konuma getirilmelidir. Ancak bu şekilde her birinizin potansiyeli anlaşılacaktır. Çıplak şarkıdan özgür şarkıya”.

Mukayese

Aaron, Wax’in dersten dönmesini bekler ve onunla kafa kafaya yüzleşir. Kışkırtıcı bir tonla “Bir’deki çubukları yazdın mı?” diye soruyor. Ancak yoldaş, öğretmeninin başlattığı eldivenden habersiz görünüyor. Aaron davranışının yanlış olduğuna dikkat çekiyor: “Sana eldiveni kabul edip etmediğini sorduğumda bana cevap vermedin, sonra bana reddettiğini söyledin. Gerçek şu ki eldiveni değiştirdin”. “Bunu da anlamadım… Defol git of**, sinirlendim ***. Unuttum, inanmıyorsan umurumda değil. Seni gönderirim. *** çünkü iyi değilsin ve artık gözlerinin içine bakmak istemiyorum” diye cevaplıyor şarkıcı sinirli bir şekilde. Harun’un hiç hoşlanmadığı bir cevap: “Tepkiniz bile saygısızca. Unuttuğunuz için özür dilemelisiniz, f*it’e göndermeyin. Her zaman saldırıya uğramış gibi hissetmeyin, burada hata benim değil, sizin. Senin aksine ben dayanamayacağım insanları göndermem.

Açıklama: “Aaron, üzgünüm”

Yoldaşlar, Wax ile mantık yürütmeye çalışır ve ona sakinleşmesini ve vicdanını incelemesini tavsiye eder. Piccolo G.’ye göre, Aaron ona çok saygı duyan iyi bir insan olduğu için onunla ilişki kurmayı bırakmak hata olur. Şarkıcının tavrı Cricca ve Benedetta için bile ters etki yapıyor: “Gelecekte pek çok insanla çalışmak zorunda kalacaksın, ne bir konsere ne de bir rekora katlanamazsın. Hoşlanmasan bile onlara kibar davranmalısın. onlara”. Bir süre sonra Wax ortağından özür dilemeye gider: “Sana doğru olmayan bazı sözler söyledim, onları kastetmedim. Ama akıllanmadım”. Aaron ona inanamıyor ve bunun uygunsuz olduğuna ikna olmaya devam ediyor.