Roberta Beta ameliyatın izini gösteriyor

celikci

New member
Roberta Beta birkaç gün önce bir klinikten aldığı fotoğrafları göstererek derdini anlatmış, estetik yaptırmaya gelmediğini belirtmişti… “Hayat hep sürprizler… buradalar… Lourdes’e yaptığım hac ziyaretinden biraz mucizevi çünkü yıllar sonra anladım ki kulak altındaki modülün basit bir iltihaplı bez olmadığını!”. Görünen ve kaybolan, çok uzun süre hafife alınan ve daha dikkatli kontrol edilmesi gereken sıkıcı bir “nokta”. Bu sefer oldu ve böylece müdahale hemen planlandı.

“Pleumorfik bir adenomdu, ayrıca parotisin oldukça hoş olmayan bir bölgesine, derin bölgesine yerleştirilmişti – Roberto bir videoda açıkladı -. Neyse ki yakalandı, büyüyüp tüm yüzü tehlikeye atabiliyordu. Bunun yerine, Dr. Tassone, beni ameliyat eden cerrah harika bir iş çıkardı.” Ve böylece birkaç gün sonra Roberta ameliyatın izini gösterebilir. “İşte ‘farklı’ ve çok yoğun bir aydan geriye kalanlar. Histolojik inceleme negatifti ve adenomun boyutunun küçük bir kayısı büyüklüğünde olduğu göz önüne alındığında çok şükür – diye yazdı – Dr. Prof. Lup Mannar’a tekrar teşekkürler Beni ameliyat eden ve durumu hemen anlayan Domenico Tassone. Kulağımı çeken ve en az birkaç yıldır görünüp kaybolan kokuşmuş bir noktaya dikkat eden Our Lady of Lourdes’e sevindim ve teşekkür ederim. gitti, benden nefret edenlere lanet olsun ve ben daha çok gülümsemeye devam ediyorum! Öpücükler”.

Pleumorfik adenom nedir

Pleomorfik adenom, tükürük bezlerinde, özellikle de parotis bezinde oluşan iyi huylu bir tümör türüdür. Yavaş büyüyen ve önemli boyutlara ulaşabilen sert bir yumru olarak görünür. Glandüler ve bağ yapıları oluşturan epitelyal ve miyoepitelyal hücrelerden oluşur. Risk, kansere dönüşmesidir, ancak bu genellikle vakaların küçük bir yüzdesinde olur. Adenom tedavisi cerrahidir ve tümörün tamamen çıkarılmasını gerektirir.