Paolo Bonolis ve Sonia Bruganelli: Bitmiş evlilik, aşk değil

celikci

New member
Paolo Bonolis ve Sonia Bruganelli, evliliklerinin sonunu kendilerine göre ve zamanlamalarıyla anlatmaya karar verdiler. Bu, söylentilerin bir süredir birbirini kovalamasına rağmen, ipuçları güçlüydü (Bruganelli’nin her zaman yaşadıkları binanın yanındaki bir apartmana taşındığını söylediği zamanki gibi). Haber “Dagospia” tarafından başlatıldığında, her şeyi “saçmalık” olarak damgalayarak kararlı bir şekilde inkar edecek kadar ileri gitme noktasına geldi.

İnkarın nedenini bugün açıklıyorlar (“Önce sorumlulara vermemiz gereken bir haberdi ama Gossipland dünyasında insanlar duyguları, sevgileri, çocukları görmezden geliyor”). Kesinlikle ayrılığa rağmen ikisini bağlı tutmaya devam edecek olanlar. Bruganelli, “Biz ebeveyniz, birlikte tatile gitmeye devam edeceğiz, aynı dinamikleri sürdüreceğiz” diyor. Haber bu. İşin içinde üçüncü şahıslar veya sevgililer yok”. Röportajdan çıkan sonuç, çifti geçmişten farklı bir şekilde deneyimleyenin Sonia olduğudur (“Artık bir ilişkinin parçası olan bazı şeyleri artık coşkuyla yaşayamıyordum. O öldüğünden beri babam o zaman. onunla olan bağımı Paolo’ya yansıttı, o da böylece bir arkadaş, bir sırdaş oldu”) ve Bonolis de kendi adına yeni durumu not almaktan başka bir şey yapamadı (“Üzgünüm, açıkçası… başkalarının yaşamları mutlaka her açıdan sizinkine karşılık gelmelidir”).

Ancak gelecek, onları birçok durumda bir arada görmeye devam edecek. Çocuklarla olan ilişkisinde, tatillerde, hatta işte (“İşler değişse bile işbirliği yapabilirsiniz. Ama daha fazla çalışacağımı sanmıyorum” diyor). Ve her halükarda, bazı kapılar açık bırakılıyor: “Ancak benim için Califano’nun şarkısının söylediği şey hâlâ geçerli: “Bir dönüşü göz ardı etmiyorum”” diyor Bruganelli. Ya geri döndüğünüzde Bonolis’i meşgul bulursanız? “Nasıl olsa kapıyı çalarsın” diyor.