Oriana Marzoli ve Daniele Dal Moro “sonsuza kadar” ayrıldı

celikci

New member
03 Temmuz 2023 15:41

Çift, bir kulüpte şiddetli bir tartışmanın kahramanıydı ve kısa bir süre sonra Dal Moro, ilişkinin sona erdiğini duyuran bir paylaşım yaptı.

Ve Oriana Marzoli ve Daniele Dal Moro’nun bir haftadan daha kısa bir süre önce dağlarda şımartmak ve dinlenmek arasında bir tatil yaparak tam bir uyumu yeniden keşfettiklerini düşünmek. Ancak ikisinin kalıcı bir denge bulması açıkça imkansız bir iştir. Başka bir bağlamda, artık tek başına değil, etrafı başka insanlarla çevrili denize geçiş, yeni bir savaşı tetiklemeye yetti.

“Doğum günüm için yeni valizler – diye yazdı Daniele Dal Moro ironik bir şekilde çöp torbalarıyla bir fotoğraf paylaşarak -. Bu yüzden çocuklar, yarın benim doğum günüm olduğundan, sizden Oriana hakkında mesajlarla bütün gün beni rahatsız etmeme nezaketini rica ediyorum çünkü yapmayacağım. bugün gidebilirim ama yarın gitmem gerekecek”. Daniele, tatil yerinden erken ayrılacağını ima ettikten sonra sözlerini şöyle bitirdi: “Öyleyse, lütfen işe yaramaz gereksiz mesajlardan kaçının”. Ardından şu haberi vererek sözlerini bitirdi: “Sonuçta beni tanıdığını söylesen de benim hakkımda pek bir şey anlamamışsın -diye yazmıştı-. Oriana ile benim aramda artık geri dönüş yok”.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili