Öpücükten Gemma ve Didier’in vedasına Kadar Erkekler ve Kadınların Hikayesi

celikci

New member
“Erkekler ve Kadınların Hikayesi” 15 Mayıs Pazartesi günü başladı: Maria De Filippi’nin popüler flört programı ile aynı zaman diliminde geçen, Pazartesiden Cumaya Canale 5’te yayınlanan yayın, 12 Mayıs Cuma günü sona eren sezonun en güzel anlarını sunuyor. her zamanki gibi bu yılın kahramanları, Gemma Galgani. “Erkekler ve Kadınlar”ın bu baskısı sırasında, Turinli leydi birkaç şövalyeyle tanıştı ama gerçek aşkı asla bulamadı.

Yine de yılın başında, Gemma için işler en iyi şekilde gitmiş gibi görünüyordu: Aslında tahtın en ünlü hanımı, Gemma’ya pek çok umut bağlamıştı. Didier, İsviçre’de yaşayan ve onunla tanışmak için ta Lugano’dan gelen Fransız bir girişimci. Gemma, “Birlikte akşam yemeği yedik ve oldukça tutkulu bir öpücük vardı” dedi. “İçimde bazı hoş hisler vardı ve bu yüzden otele döndüğümde onu aradım ve birlikte yemeğe çıkmasını istedim.”

Bununla birlikte, ikisi arasında tutkulu bir öpücüğün de gelmesine rağmen, hemen çöken bir duygu. Galgani, bilgiyi devam ettirme konusunda en iyi niyete sahip olsa da, aynıydı. Didier katılımı bitirmek istemek.

“Biraz düşündüm ve biraz farklı bir yaşam tarzımız var ve o öpücükte hiçbir şey hissetmedim – diye açıkladı adam ve ekledi – Gemma’nın aksine her gece dışarı çıkarım ve dışarı çıkarsam başka insanlarla tanışır ve ihanet ederdim. Sen”. Bu sezon da Cupid ile randevusunu gelecek yıla ertelemek zorunda kalacak olan Gemma için uzun bir serinin ilk “maça ikilisi”.