Napoli şampiyonluğu için çıplak Emy Buono: “Tecavüze uğramış gibi hissediyorum”

celikci

New member
“Tecavüze uğramış hissettim.” Napoli şampiyonası partisinden birkaç gün önce, eski yarışmacı de “Bebek ve Geek GösterisiEmy İyi Spalletti’nin ekibi için kutlamaların olduğu gece yaşananlar hakkında TikTok profilinde konuştu. Aslında, kız şehrin sokaklarında neredeyse tamamen çıplak dolaşmaya karar vermişti, ancak bu seçim onun için birçok soruna neden oldu. Emy, sosyal ağlarında yalnızca sahip olduğu için alınan eleştirilerden bahsetmedi. kıyafetsiz gezildiaynı zamanda fırsattan yararlananların da ellerini ona koy: “Aldığım onca eleştiri yüzünden bugünlerde çok üzüldüm – takipçilerine açıkladı – Tecavüze uğramış hissettim. Çırılçıplak soyunduğum doğru ama vücudumu insanlara vermek istemedim. 22 yaşındaki, insanların öpüşmesi ve cinsel organıma dokunması bana biraz fazla geldi” diyor.

aşırı parti – Aslında eski “Pupa” için 33 yıldır beklenen bir partinin büyük coşkusuna rağmen asla abartmamak gerekir: “Çıplak soyunan kadın, erkeğe tecavüze izin vermez”, diyor kız. Buna rağmen, etkileyici birkaç eleştiri aldı ve profilinde yeniden yayınlamak istedi: “O zaman kadınların korunduğunu söyle, burada neyi korumak istiyorsun” diye yazıyor bir kullanıcı. Ya da yine: “Sonra onlara dokunurlar ve şikayet ederler”, Emy’nin parti sırasında zaferle taşınırken bir çocuğun omuzlarında görüldüğü gönderiye yapılan yorumlar arasında yazıyor.

eleştiriye cevap – Gelen iddialar arasında Emy’nin de bu bağlamda pek çok uygunsuz yere “tecavüz” kelimesini kullanmakla itham edildiği öğrenildi. Bu eleştirilere kız, tanımını yayınlayarak yanıt verdi. Treccani kelimenin “tecavüz” ve “Ben sormadan bana dokunursan bu tecavüz, zorlama, tecavüz demektir. Açık olsun!”