“Minibüs bana çarptı”

celikci

New member
“Verissimo”nun oturma odasında Monica Leofreddi karıştığı kazanın hikayesini anlatıyor Roma'da minibüs çarptı. “Geriye doğru giderken bir minibüs beni asfaltın üzerine yere fırlattı. Şoför benim bu tür dolandırıcılık yapan insanlardan biri olduğumu sandı ve bu yüzden bana yardım etmemekle kalmadı, aynı zamanda bana bağırmaya da başladı. Ne kadar şaşırdım?” o zaman ben de öyleydim kimse müdahale etmedi TV sunucusu bana nasıl olduğumu veya bir şeye ihtiyacım olup olmadığını sordu” dedi.

“Hepimiz, gerçekliğe olduğu gibi bakamayacağımız korkusuyla felç olmuş durumdayız,” diye devam etti Leofreddi, bu bölüm bana şunu keşfetmemi sağladı: çok kırılgan bir yanım o kadar ki olanlara tepki verip teslim olmaya hazır değildim. İnanıldığını hissetmedimOnu ihbar etmedim ya da plakasını almadım. Bana ilk yardım eden, rezervasyon yaptırdığım taksi şoförü oldu, soğutucusundaki buzları bana verdi. Eve geldiğimde çocuklarım beni görünce korktular, ağlamaktan makyajım aktı, yüzüm şişmeye başladı, aynada kendimi görünce şöyle düşündüm: İri bir bayanın imajı nasıl endişe yaratmazdı?“.