Miguel Herran, “La Casa di carta”nın Rio’su baba oluyor

celikci

New member
Rekorlar dizisi “La Casa di Carta”daki Rio rolüyle halk tarafından tanınan Herran, “Elite” dizisinin ilk iki sezonunun setinde de Christian rolüyle tanındı. Oyuncunun geçtiğimiz Mart ayında Portekiz Formula 1 Grand Prix’sinde ilk kez birlikte fotoğraf çektiği Celia Pedraza, Herran’ın hem “Paper House” hem de “Elite” filmindeki meslektaşı Maria Pedraza’nın kız kardeşi.

Oyuncunun müjdeyi vermek için yayınladığı fotoğraflar arasında, anne karnındaki bebeği gösteren ultrason görüntülerinin yanı sıra aileden bazı kareler de yer alıyor: “Aslında bu görüntülere pek bir şey ekleyemem. kendileri adına konuşan güneş.Bu benim ailem ve her şeyden çok sevdiğim şey…”. 13 milyona yakın büyük bir takipçi kitlesine sahip olan Herran’ı, kendisini sevgiyle takip eden sosyal ağlarda yazdı.

çok sosyal

Ne de olsa en mutlu anlarından daha az güzel anlarına kadar her şeyi onlarla paylaşmıştır.
Nisan 2022’de bir yangının evini kül etmesi gibi ve evini saran alevlerin yıkılışının ve çaresizliğinin görüntülerini sosyal ağlarda paylaşmaktan çekinmedi. Neyse ki o iyi ve herhangi bir fiziksel hasar görmedi, ancak sahip olduğu her şey ateş tarafından yutuldu.

Ya da 2021’de hayranlarını endişelendirip bazı ağlatan kareler yayınladığı zamanki gibi: “Altı gün beni mahvetmeye yetti. Konuşmak ya da yemek yemek istemiyorum …” diye yazmıştı aktör. Covid’de pozitif bir kişiyle çıktığı için karantinaya alınmak için birkaç gün önce.

“Evde on gün, bazen bu hayatın bir komedi olduğunu ve çektiğimiz sahnelerin gerçek olduğunu düşünüyorum. İçinde yaşamak zorunda olduğumuz bu dönem bilim kurgu romanı gibi.” izolasyonunun başladığını duyurmak için maskeyle çırpın. Sonra ekledi: “Sosyal medyaya hiçbir şey yüklemedim çünkü etrafımı hayatı yaşayanlarla çevrelemeyi tercih ediyorum. Ancak, bu olağanüstü durumdan yararlanarak, her şeyin herkes için daha iyiye gidebileceğini umduğumu söylemek istiyorum. Umarım daha güçlü, daha vicdanlı ve destekleyici bir insanlık inşa edebiliriz. Daha gerçekçi ve daha az bencil bir insanlık.”