Michelle Hunziker ve Belen Rodriguez gizli günlükler paylaşıyor

celikci

New member
Michelle Hunziker Ve belen rodriguez onlarınkini değiştirirler gizli günlükler ile “Michelle İmkansız“. Şovun sunucusu Kanal 5 ve Arjantinli şov kızı en mahrem düşüncelerini okuyup hayatlarının en yoğun ve zor anlarını anlatıyor. Kendi ülkelerini terk edip çok gençken İtalya’ya taşınan ve başarılarının temellerini attıkları her iki TV sunucusu tarafından paylaşılan bir sır alışverişi. Şov kızları, “Sizin hayatlarınız, bizim hayatlarımız, olan her şeyin sonucudur. Özgürlüğümüzü seçmeyi başardık ve sonunda bu kadar çok incitebilecek yargıları görmezden geldik” diyor şov kızları.

gizli günlükler – Michelle ve Belen arasında bir diyalog, ikisi de deneyimlerini açığa vuruyor ve birbirlerinin günlüklerini okuyor. Örneğin Canale 5 programının sunucusu, Belen’e transferini Belen’in sesiyle anlatıyor. Almanca konuşan İsviçre: “Arkadaşım yok ve dilini bilmiyorum, sınıf arkadaşlarım beni dövdü ve benimle dalga geçiyorlar, bana ‘İsviçre’de terrona’ anlamına gelen spagetti frasser diyorlar, ben İsviçre’nin terronasıydım”.

Bu sırada Belen, Buenos Aires ve 12 yaşında, günlüğüne yazılan sırları okuyan arkadaşı ve meslektaşı Michelle tarafından anlatılıyor: “okula gitmem gerek kendimi rahatsiz hissediyorum, herkes bana bakıyor, ben diğerlerinden farklıyım. Sınıf arkadaşlarımın beni rahatsız etmesinler diye göğüs uçlarıma bant yapıştıracağım.”

İtalya’ya hareket – Hem Hunziker hem de Rodriguez geldi İtalya çok genç. Ancak ülkemizde bile büyük başarılar elde etmeden önce birçok zorluk yaşandı. Michelle Hunziker erken iş deneyimi kanunu belen rodriguez: “İtalya’da yaşıyorum ve üç yıldır çalışıyorum, cari hesap açmak, kira sözleşmesi yapmak, vergi ödemek istiyorum ama yapamıyorum çünkü Yasa dışıyım ve bana sadece siyah para ödüyorlar“.

Belen’in okuduğuna göre İsviçreli şov kızı için zorluklar o kadar da farklı değildi: “İtalya’ya yeni geldim, burada kalacak belgelerim yokDiplomamı tanımıyorlar, kalmam için tekrar liseye başlamam gerekiyor, ben 17, sınıf arkadaşlarım 13″.

umut ve özgürlük mesajı – İkili daha sonra aşklarından, yaşadıkları acılardan ve aynı zamanda kazandıkları başarılardan, güçten ve farkındalıktan bahseder. “Sizin hayatlarınız, bizim hayatlarımız, başımıza gelen her şeyin sonucudur., kalbi neşeyle dolduran şeylerden ve sizi köpekler gibi hasta eden şeylerden. Şov kızları açıklıyor – yıllar oldu özgürlüğümüzü seçmeyi başardık ve sonunda çok fazla incitebilecek yargıları görmezden geldik.. Sanırım hepiniz bunu biraz deneyimlediniz. Biz yanılmış mıyız? Tabii ki yanılmışız. Doğru şeyleri yaptık mı? Yapabilseydik işte buradayız, ama bu hayat ve sorun değil. Sen neysen osun, hepsi yüzünden, hepsi yüzünden, bu parçaların toplamı yüzünden. Bu yüzden yolculuğunuza geri döndüğünüzde gülümsemekten çekinmeyin“, sonucuna varırlar.