“Mesajınız var”, Tiziano Ferro, Massimo’nun sürprizi

celikci

New member
Kült dizisi “Mare Fuori”nin oyuncularından sonra, Tiziano Ferro o, Maria De Filippi’nin halkının gösterdiği “C’è posta per te”nin 4 Mart Cumartesi bölümünün ikinci konuğu. Şarkıcı-söz yazarı, 17 Mart 2022’de eşi Lucrezia’yı kaybeden ve iki eşiyle baş başa kalan Massimo ile tanıştı. kızları Federica ve Antonella onlardan özür dilemek için onlara bir sürpriz yapmak istedi: “Özellikle annemin hastalığı döneminde, onu kurtarabileceğimi umarak, sizin için çok daha fazla bulunmalıydım, sizi biraz kenara koydum”.

tarafından kuşatılmış Tiziano FerroZarfı açan Massimo söz aldı: “seni çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Annem gittiğinden beri kalbimin yarısı onunla gitti, seni ne kadar sevdiğini biliyorsun. Ama yemin ederim ki kalbimin diğer yarısı siz ikiniz için.” yakın zamanda baba olan kişi. Birbirimizi sevdiğimizi birbirimize söylemeliyiz. Birçok İtalyan ailesi bunu hatırlamalıdır. Ben de babamdan ilham alacağım.”

Federica ve Antonella için Tiziano Ferro’nun iki hediyesi var: bir deniz yolculuğu ve Napoli’deki sahne arkasına erişimi olan konserine davet.