Manuel Bortuzzo havuza geri döndü: Paris 2024 Paralimpik rüyası

celikci

New member
25 Mart 2023 17:48

Yüzücü “Verissimo”ya, Roma’da bir pusuya kurban gittikten sonra rekabetçi yeniden doğuşundan bahsediyor: “Spor benim yaşama sebebim”

misafir a “Çok doğru” Manuel Bortuzzo ona söyle havuz yarışına geri dön Belirli bir hedefle: “Yarışmaya hak kazanmayı hayal ediyorum. Paris Paralimpik Oyunları 20242019 yılında Roma’nın Axa bölgesinde tekerlekli sandalyeye mahkum olan bir kaza sonucu yanlışlıkla vurulan yüzücü, “Yüzmeyi yeniden öğrenmek çok zordu ama aynı zamanda koçum Francesco Bonanni sayesinde başardık” diyor. Harika bir iş çıkarmak için, ilk başta beni neredeyse eğlencesine ikna etti” diyor.

Fransa’nın başkentindeki Olimpiyat Oyunlarından önce Manuel Bortuzzo daha acil hedefler için antrenman yapıyor “Mayıs ortasında Berlin’de yapılacak dünya kupasının bir aşaması için çalışıyorum, orada bu yaz Manchester’da düzenlenecek Dünya Kupası’na katılmaya çalışacağım”, diyor yüzücü. ile ilişkinin bitiminden sonra aşk hakkında Lulu Selassie evinde bilinen “GF VIP” Bortuzzo, şimdilik tamamen rekabetçi faaliyete odaklanmış olarak bekar olduğunu ilan ediyor.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

E.ON, deniz için işbirliği yapıyor

E.ON

UNESCO Hükümetlerarası Oşinografi Komisyonu’nun okyanus ve iklim arasındaki ilişkiye adanmış gezici ve eğitici sergisi Ocean&Climate Village, Napoli’de Castel dell’Ovo’da sona erdi.

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

E.ON

UNESCO Hükümetlerarası Oşinografi Komisyonu’nun okyanus ve iklim arasındaki ilişkiye adanmış gezici ve eğitici sergisi Ocean&Climate Village, Napoli’de Castel dell’Ovo’da sona erdi.

Daha fazlasını bul

İlgili