Manila Nazzaro ve Lorenzo Amoruso ile ayrılık: “İki yabancı”

celikci

New member
19 Mart 2023 18:39

Eski Vippona, “Verissimo”ya ilişkisinin sonunu anlatıyor: “Aşk yeterli değil, aramızda saygı, ilgi ve tatlılık sona erdi”

misafir a “Çok doğru” Manila Nazzaro Lorenzo Amoruso ile ilişkisinin bitmesiyle ilgili ilk kez konuşuyor: “Onunla hayal ettiğim her şeyin gerçekleşmeyeceğini anladım. Evde iki yabancı olmuştuk” diyor eski rakibi Lorenzo Amoruso. “GF Vip” 6. Eski İtalya Güzeli, “Mutlu olma özgürlüğü için savaştım: aşk yeterli değil, aramızda saygı, özen ve tatlılık kayboldu, benim için temel olan değerler”, diye açıklıyor eski İtalya Güzeli.

İki eski rakibin ilişkisini bozmak için Günaha Adası“ihanetler değil,iletişim eksikliği: “Son birkaç ayda Lorenzo ile aramda hiç dinleme olmadı. Daha şimdiden Big Brother evindeyken bir tweet yayınladı, bu bana olan güven eksikliğinin bir işareti”, diyor şu anda arayan Manila Nazzaro Çocuklara ve kariyere odaklanmak: “Yeniden başlamak her zaman acı verici ama ben hazırım” diyor.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

E.ON, deniz için işbirliği yapıyor

E.ON

UNESCO Hükümetlerarası Oşinografi Komisyonu’nun okyanus ve iklim arasındaki ilişkiye adanmış gezici ve eğitici sergisi Ocean&Climate Village, Napoli’de Castel dell’Ovo’da sona erdi.

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

E.ON

UNESCO Hükümetlerarası Oşinografi Komisyonu’nun okyanus ve iklim arasındaki ilişkiye adanmış gezici ve eğitici sergisi Ocean&Climate Village, Napoli’de Castel dell’Ovo’da sona erdi.

Daha fazlasını bul