Madonna di Trevignano, kahin damgası üzerine tıbbi görüş

celikci

New member
bu damgalar İle ilgili Gisella Cardia olanlara benzer olurdu Peder Pio. Bunu beyan ediyor”Öğleden Sonra Beş Rosanna ChifariGisella Cardia’nın ellerindeki yaraları belgeleyen doktor, onunla konuştuğunu iddia eden kahin. Trevignano Meryem Ana su ve kan ağlayacaktı. “Kesinlikle olağanüstü bir fenomenle karşı karşıya kaldım – diyor doktor, daha sonra açıklıyor – normal bir klinik durumda, bu tür bir yara çok çarpıcı ve ciddi semptomlara yol açardı. Bunun yerine, elleri, yaralanmalara rağmen normal hareket ediyor, Padre Pio gibi diğer figürlerde de aynı şey oldu.“.

Uzman tanıklığı – “Kül Çarşamba gününden itibaren Gisella Cardia’nın ellerinde ve ayaklarında – diyor Rosanna Chifari – dairesel yaralar açılıyor. Gerçek kanayan delikler, ancak hemorajik formda değil, yoğun bir şekilde çiçek kokarlar ve her şeyden önce eller, şiş ve kırmızı parmaklarla kesinlikle bloke edilmeleri gerektiğinde herhangi bir işlevsel zorluk göstermezler.“, diye düşünüyor doktor. “Normal bir klinik durumda, bu tür bir yara çok çarpıcı ve ciddi semptomlara yol açar ve bunun yerine, yaralanmalara rağmen elleriniz normal hareket eder. LPadre Pio gibi diğer figürlerde de aynı şey oldu.“.

dikenli taç – Sadece el ve ayaklardaki damgalar değil, aynı zamanda dikenli taç izleri. Trevignano’nun ve müminlerin tanıklığına göre, “İsa’nın tutkusu“. Bu, şu adreste görüşülen Dr. Chifari tarafından onaylanmıştır: Kanal 5 kim açıklıyor: “Bunlar alnın her yerinde deri altında kanlı tezahürler, onları gördüm çünkü Kutsal Cuma günü onunla birlikteydim, öğleden sonra üçten sonra kaybolmaya başlıyorlar”. “Azizler, Mesih’in çilesi sırasında kalp krizi geçirdiler, Bayan Gisella’da buna rastlamadım ama bunu dışlamayacağım – altını çiziyor Rosanna Chifari, daha sonra şu sonuca varıyor – bunlar bilimsel olarak açıklanamayan olaylar“.