“L’Isola dei Famosi”, Simone Antolini: “Melissa benim kızım”

celikci

New member
Simone Antolini Ve Alessandro Cecchi Paone Honduras’tan dönen konuklar ” saatinde stüdyoda konuşuyorlar.Ünlülerin Adası“. Simone kendini kötü hissedince oyunu bırakmak zorunda kaldı. Çocuğun adadaki zor koşullar nedeniyle tansiyonu düşmüştü. Ancak birkaç kontrolden sonra 22 yaşındaki oyuncu oyunu bırakmak zorunda kaldı ve birlikte onunla, ortağı Cecchi Paone bile aşk için İtalya’ya dönmeye karar verdi. Stüdyoya konuk olan Simone, sağlık durumu hakkında halkı bilgilendirir, ancak sonunda açıkça konuşur. melisa, hayatında çok önemli bir çocuk. “Melissa, söyleyebilirim, benim kızım“, eski kazazedeyi canlı yayında ilan eder.

melisa kim – “Melissa, söyleyebilirim, o benim kızım.” Böylece Simone Antolini, 2 Ağustos’ta beş yaşına girecek olan kızından açıkça bahsediyor. “Hala 17 yaşındayken eski kız arkadaşımla olan eski bir ilişkimden geldi. – diye açıklıyor – ada bana bazı yönleri olgunlaştırmayı ama aynı zamanda küçük şeyleri takdir etmeyi de öğretti ve son yıllarda bu o kadar da bariz değildi”.

Antolini’nin ortağı Alessandro Cecchi Paone, “Melissa hayatıma hemen girdi çünkü o ve o kesinlikle birbirine bağlı” diyor. “Ona olan sevgim daha da arttı çünkü birçok eşcinsel çiftin, söylenmesi gereken, hem anne hem de baba bakımına birlikte bakma yeteneğine sahip olduğunu keşfettim.“, diye açıklıyor eski kazazede ve ekliyor: “Bu 22 yaşındaki erkek çocuk, harika tatlı ve özenli bir şekilde 24 saat küçük bir kıza nasıl babalık ve annelik yapılacağını biliyor.”Buraya eşcinsel çiftlerin de herkes gibi evlenme ve evlat edinme haklarının tanınmasını istemek için geldik. Çünkü Melissa’yı evlat edinmek istiyorum ve İtalya’da yapamam“, diye bitiriyor.