“L’Isola dei Famosi”, Marco Mazzoli kazandı

celikci

New member
“Ünlü 2023 Adası” için oldukça şaşırtıcı bir sonsöz, çünkü çoğu kişi Cristina Scuccia’yı favori olarak verdi. Mazzoli ise bazı kriz anlarını dahi atlatarak kamuoyunu kendine hayran bırakan bir yol izlemiştir. Özellikle eşinin olmaması nedeniyle eve gitmek için aday gösterilmek istediğinde. Karısının ve Paolo Noise’ın ziyareti, ikisinin “ve şimdi kazanacağız” söz verdiği noktaya doğru itici güç sağlamıştı. Ve en azından Mazzoli için öyleydi, çünkü Noise sağlık nedenleriyle ayrılmak zorundaydı.

Marco Mazzoli’nin duyumları – Son meydan okumadan önce, Marco Mazzoli Adası’nın değerlendirmesini yaptı: “Bir an bu yerden nefret ettim ve hepinizden nefret ettim – dedi – sonra aday gösterilmeye çalıştım ve siz beni yakaladınız. Sonra bir Değişmemi ve buralara gelmemi sağlayan bir tık.Benimki bir strateji miydi bilmiyorum, kendimi bıraktım.Burada bir strateji uygulamak zor: Fiziksel ve zihinsel gücünüz yok.Bütün beşinci hafta I kendimi bırakmaya karar verdim, herkes radyo Mazzoli’yi sevmiyor, karakterimin daha insani bir yanını ortaya çıkararak her şeyin değişip değişmeyeceğini görmek istedim”.

Hemen ardından Ilary Blasi, radyo sunucusunu taçlandırarak kendisini bu baskının galibi ilan etti: “Başlangıçta kötü bir insandım – dedi -, yazarların başı olan ve kalmamı isteyen Celeste’ye teşekkür etmeliyim. 1. günden beri buradayım. Bu zaferi Paul Gürültüsü çünkü ona ve ‘Zoo of 105’ dinleyicilerine dünyada eşimden sonra en çok sevdiğimin sözünü verdim. Ben de zaferi adadım Chico Güçlü Bana örnek olan ve haksız yere hapiste olan. Onu görmek için geri dönmek için sabırsızlanıyorum”. Bunun ardından Mazzoli, yeni bir ruhla İtalya’ya dönmeye hazır olarak Stefania’sıyla kutladı.

Chico Forti kimdir?

Chico olarak bilinen eski İtalyan televizyon yapımcısı ve denizci Enrico Forti, 2000 yılında ABD’de iş adamı Dale Pike’ı öldürmekten hüküm giymişti. Şartlı tahliye imkanı olmaksızın ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Forti, her zaman masum olduğunu ve bir adli hatanın kurbanı olduğunu iddia etti. İtalya’da, sürecin gözden geçirilmesini talep eden güçlü bir fikir hareketi ortaya çıktı. Enrico Ruggeri’den “Zoo di 105″in çocuklarından geçen Sırtlanlara, özellikle Marco Mazzoli’ye kadar gösteriden çeşitli kişilikler katıldı.

Ünlüler Adası finalinin oyunları

“Ünlülerin Adası” güzelliklerle kapanıyor. Sunuculuğunu Ilary Blasi’nin üstlendiği, yapımcılığını Banijay Italia’nın üstlendiği realite şovunun finali %21,1’lik pay ve 2.378.000 seyirci ile gecenin lideri oldu. Kazanan Marco Mazzoli’nin duyurulması için %40’ın üzerinde pay. Reality show’un on yedinci baskısı, %19,6 pay (%20,24 aktif pay) ile ortalama 2.514.000 izleyici elde etti. Yayın, özellikle genç izleyiciyi kazandı: 15-34 yaş arası hedef için ortalama %24,11 pay ve %33,32’yi aşan rekor bölümler. Canale’in yönetmeni, “Duyguların ve zorlukların rallisi: Fiziksel ve üretkenlik açısından zorlu olan Ada, hem Canale 5’te hem de çeşitli TV, akış ve sosyal biçimleriyle harika hayranlardan oluşan bir izleyici kitlesini bir araya getiriyor” diyor. Giancarlo Scheri -. Banijay Italia ve Mediaset ekipleri tarafından mükemmel bir şekilde yürütülen bu görev için her zaman iyi ve parlak Ilary Blasi’ye, Vladimir Luxuria, Enrico Papi, Alvin ve yönetmen Roberto Cenci’ye teşekkür ediyorum. İyi işti millet!”.