“L’Isola dei Famosi”, Marco Mazzoli kazandı

celikci

New member
marco mazzoli “L’Isola dei Famosi”nin 2023 baskısının galibi: radyo sunucusu de “105 Hayvanat Bahçesi” Son televizyon oylamasında galip geldi Luca Vetrone. İkincisi, son bölümde büyük bir slalomun kahramanıydı ve bu onun tüm rakiplerini kademeli olarak ortadan kaldırmasına yol açtı: Vetrone aslında sırayla yendi. Cristina Scuccia, Alessandra Drusian dei Jalisse, Pamela Camassa Ve Andrew Lo Cicero üçüncü sırada tamamladı.

sürprizler – Akşam boyunca tüm yarışmacılar ailelerinden sürprizler aldı: Luca Vetrone annesine tekrar sarılmayı başardığında, Drusian onun yerine kızlarından biriyle tanıştı. Pamela Camassa düğününe katılamadığı için duyduğu pişmanlığı anlattıktan sonra kız kardeşini tekrar görebildi. İçin ÇiçeroBunun yerine, hamile olduğu için Cologno Monzese’deki stüdyoda oğlundan özel bir hediye ve partnerinden bir mesaj geldi. İçin buketleronun yerine karısı Stefania vardı: Honduras’a ikinci ziyaretinde.

Marco Mazzoli’nin duyumları – Son meydan okumadan önce, Marco Mazzoli Adası’nın değerlendirmesini yaptı: “Bir an bu yerden nefret ettim ve hepinizden nefret ettim – dedi – sonra aday gösterilmeye çalıştım ve beni yakaladınız. Sonra bir Değişmemi ve buralara gelmemi sağlayan bir tık.Benimki bir strateji miydi bilmiyorum, kendimi bıraktım.Burada bir strateji uygulamak zor: Fiziksel ve zihinsel gücünüz yok.Bütün beşinci hafta I kendimi bırakmaya karar verdim, herkes radyo Mazzoli’yi sevmiyor, karakterimin daha insani bir yanını ortaya çıkarabilir miyim diye görmek istedim”. Hemen ardından Ilary Blasi, kendisini bu baskının galibi ilan etti: “Başlangıçta kötü bir insandım, yazarların başı olan Celeste’ye teşekkür etmeliyim ve ilk günden itibaren burada kalmamı istedi. bu zafer Paul Gürültüsü çünkü ona ve 105 Zoo dinleyicisine, dünyada eşimden sonra en çok sevdiğim şeyin o olacağına dair söz verdim. Ben de zaferi adadım Chico Güçlü bana örnek olan ve haksız yere bakımda olan. Onu tekrar hapiste görmek için sabırsızlanıyorum.”