“L’Isola dei Famosi”, Cristina Scuccia bikiniye teslim oldu

celikci

New member
17 Mayıs 2023, 14:07

Yarışmacı, programın başından beri ilk kez pembe bir bluz giydi.

“Ünlülerin adası”na gitmeden önce, Cristina Scuccia Honduras’ta bikini giymeme niyetini açıklamıştı. “Kendimi rahat hissetmeyeceğim için bikiniden kaçınacağım. Benim için daha uygun bir çözüm buldum – stüdyosunda birkaç hafta açıkladı. “Çok doğru” – . Ben beste olacağım”. O röportajdan Silvia ToffaninAncak birkaç hafta geçti ve kazazede iki parçaya teslim olmaya karar verdi. Honduras’ta 26 gün kaldıktan sonra, eski kız kardeşi Cristina bir bikiniyle hava atmaya karar verdi… Tekrar ziyaret etti: Pembe üstlere eşlik edecek aslında şortlar da var.

“Kostüm provası” ndan biri Sıkmak Honduras’taki realite şovunda yaptıklarıyla el ele giden bir içsel yolculuk. Kazazede kadın aslında korkularını yenmek istiyor: “Karışmaya çalışıyorum – kameraların olduğu anlardan birinde dedi – bir özgürlük arıyorum ve bu da bir tür özgürlük arıyorum. özgürlük. Geçmişimle ilgili ön yargıları ve yargıları olmayan bir özgürlük”. Ve yine: “Maalesef bir süredir üzerimde taşıdığım tüm bu üst yapılardan kendimi sıyırmak istiyorum”.

İlgili