Laura Chiatti, bu bir fırtına: "Temizleyen adam eros düşürür"

celikci

New member
Laura Chiatti’nin sosyal ağlardaki eleştirileri Laura Chiatti Oyuncu, yeni filmi “The Hunt”ı sunmak üzere eşi Marco Bocci ile birlikte “Domenica In”e konuk oldu. Ancak cümleleri sosyal medyada çok sayıda eleştiriye yol açtı: “Bulaşıkları erkek değil kadın yıkar? 2023’te Rai’de canlı yayında şunu söylüyorlar”, “Yazıklar olsun, yemek yapmayı bilen erkek daha seksidir”, ” Laura Chiatti Pazar günü: “Bulaşıkları yıkayan adam eros öldürür. Ancak yenilikçi jel formülü sayesinde bakteriler de var”. Ancak eski Kuzey Ligi senatörü Simone Pillon’dan alkış: “92 dakikalık alkış. Ve sınırsız saygı”.

Laura Chiatti’nin Instagram’daki yanıtı Laura Chiatti daha sonra Instagram’da şu yanıtı verdi: “Genellikle bu tür içeriklere çok fazla dikkat etmekten kaçınırım, çünkü sırf tartışmaya yol açmak için yapılmış şeyleri körüklemekten hoşlanmıyorum, ancak bu tamamen yanlış yorumlandığında ve yalnızca istismar edildiğinde. ve özellikle olduğum kişiyi itibarsızlaştırmak ve itibarsızlaştırmak için, benim için her zaman tutarlı bir şekilde beyan ettiğim özgürlük ilkesini izleyerek, gerçekten savaşmaya değer bir şey olan düşüncelerimi ifade etmek gibi hissediyorum. Mara Venier’inki gibi eğlenceli ve tasasız bir bağlam. oturma odası ayrımcı veya daha da kötüsü cinsiyetçi olarak etiketlenemez ve etiketlenmemelidir… bunlar bana ait olmayan ve şiddetle reddettiğim kavramlardır.. Kadın ve erkek arasındaki hak eşitliği için sayısız ve şanlı savaşların ve Bir kadının düşüncesine yapılan kayıtsız saldırı, düşünce özgürlüğünü sefil bir şekilde ihlal ediyor.Çağdaş dünyada mükemmel eşitliğin sağlandığı tek yerin trafik olduğu gerçekten doğru. Ah, unutmuşum, bu sabah kocam yatağı yaptı, süpürdü, banyoları temizledi ve tüm bunları söylemek zorundayım…”.