“Kızı Melissa’yı evlat edinmek için Simone ile evleniyorum”

celikci

New member
“Yakında Simone ve ben evleneceğiz”. İLE “Öğleden Sonra Beş” Alessandro Cecchi Paone partneriyle evlenme arzusundan bahsetti Simone Antolini, deneyimlerini paylaştığı bir “Ünlüler Adası”: “Daha bugün haftalık Nuovo TV’ye yakında evleneceğimizi söyledik – açıkladı Cecchi Paone, ne yazık ki bunu yurtdışında yapmak zorunda kalacağız çünkü eğer yurtdışında evlenirsek Simone’un kızı Melissa’yı evlat edinme hakkım olacak. ve baba kabul edecek.”

Gazeteci ve TV yüzü, kızıyla olan ilişkisinden de bahsetti. Antolini: “Bana hemen bir kızı olduğunu söyledi, paparazzi olduğumuz ünlü fotoğraflar ortaya çıktığında, küçük kız teknede yanımızdaydı – anlattı” Barbara d’Urso -. Kendi durumunda olan kendisinden daha yaşlı insanların kaçabileceğini biliyordu. Hem kadınlar hem de erkekler. Ben ise onu büyük bir sevgiyle karşıladım, yaşına göre çok olgun bir çocuk. Bana amca diyor.”

VE çiftler için evlat edinme hakkında gey, Cecchi Paone şu sonuca vardı: “Maalesef İtalya’da bu hala yasak – dedi -. Simone ve benim birlikte “L’Isola dei Famosi”ye gitmemizin nedenlerinden biri de tam olarak pek çok çiftin ışığını açık tut Ünlü olmadan bu sorunu yaşayanlar. Ünlü olduğumuz için bir şekilde herkesin hemfikir olduğu bir çözüm bulacağız ama artık kimse birbiri hakkında konuşmuyor.”

SİZİN İÇİN İLGİNÇ OLABİLİR Mİ: