“Kendimden o kadar nefret ediyorum ki, hayal kırıklığına uğradım”

celikci

New member
Angelina: “Benden bu kadar çok nefret etmeye geri dönmek hayal kırıklığı yaratıyor”

Dansçı Alessio’nun yaşadığı krizden sonra Angelina’nın kendi kırılganlığıyla yüzleşme zamanı gelmiştir. Aslında, “Amici 22″ye katılmadan önce, kızın duygusal düzeyde kolay bir durumu yoktu, bu yüzden başlangıçta programa katılmaya isteksizdi: “Yarın kendimi daha iyi hissetsem bile, geri çekileceğimi biliyorum. Burada iyiydim ve iyi değildim, hiç de değil. Buraya gelmek bile istemedim ve onun yerine iyiyim”. Kriz anı, yetenek gösterisinden önceki hayatına geri dönmesini sağladı: “Benden bu kadar çok nefret etmeye geri dönmek hayal kırıklığı yaratıyor. Şimdi istemiyorum ve burada istemiyorum”. Aslında, akşam birazdan başlayacak ve bunun değerini üç jüri üyesi Cristiano Malgioglio, Michele Bravi ve Giuseppe Giofrè’ye göstermeniz gerekecek.

“Dışarıda incinebilirim ama burada değil”

Okulda kendiyle barışan ve dengeyi bulan Angelina, 2014 yılında vefat eden babası Mango’dan da şefkatle söz ediyor. Sakinim çünkü dışarıda kendimi incitmek için daha özgürüm. Ancak burada yapamam”. Bu nedenle (Maurizio Costanzo’nun ölümünden sonra “Amici 22″ye taşınan) Maria De Filippi, onu okul hakkında neyin iyi hissettirdiğini ve bulduğu dengenin olgunlaşmış olmasından kaynaklanıp kaynaklanmadığını düşünmeye davet ediyor: ” Büyümüş bir insan tam olarak şu an olduğun gibidir.”Arkadaşlar” eğer iyice yaşarsan çok güçlü bir deneyimdir.Düşünmek için çok zamanın var ve her gün birçok insanla etkileşime giriyorsun.Bu çok daha zor. bir şarkı yazıp sosyal ağlarda yayınlamaktansa”. Şarkıcı, sunum yapan kişiyle aynı fikirde ve desteği için ona teşekkür ediyor: gözyaşlarını silme ve akşam için çok çalışma zamanı.

Todarisalar rakipleri hakkında yorum yapıyor

Cuccalo’nun analizinin ardından, Arisa ve Raimondo Todaro (adı Todarisa olarak değiştirildi) liderliğindeki ekip de rakiplerini taradı. Alessandra Celentano ve Rudy Zerbi’nin ekibiyle başlıyor. Todaro, “Gianmarco benim için zayıf halka, onu neden akşam istediğini bilmiyorum. Ramon’un başı repertuar parçaları dışında belaya girebilir, Isobel ise tam ama onunla oynayabilirsin”, diyor Todaro. Arisa için ise “Aaron’un ifade edemediği bir duygusallığı var, bana bir şey söylemiyor. Küçük G. Ondan hoşlanıyorum ama bazen cesaretim kırılıyor”.

Cuccalos’un zayıf yanları Daha sonra dansçılardan başlayarak Cuccalo üyelerine geçiyoruz: “Megan’ın başının biraz belada olduğunu görüyorum, yerini hak etti ama en az rekabetçi olan o. Maddalena, dinamik parçalarla biraz mücadele etse de güçlü. . Samu’yu her zaman sevmişimdir ama onda Alessio’dan fazlası yok”. Şarkı söylemeye gelince, Arisa’nın net fikirleri var. “Cricca iyi ama çok empatik değil. Ndg bana duygusal yönünü veriyor ama sanatsal yönünü kaybediyorum. Angelina’ya bayılıyorum, o mükemmel ama Federica şarkı söylediğinde beni daha çok heyecanlandırıyor”