Kaza nedeniyle bıçaklanan Beppe Convertini: Yüzü parçalandı

celikci

New member
26 Mayıs 2023 12:32

Kondüktör hassas burun ve göz ameliyatı geçirdi

Kaza

Ancak uzun paylaşımdan kazanın geçtiğimiz günlerde değil birkaç hafta önce meydana geldiği ve kondüktörün daha önce Roma hastanesi San Filippo Neri’de ameliyat olduğu ortaya çıktı: “Dr. @d_scopelliti ve ekibine teşekkürler. Roma’daki Sanfillipponeri’den burnum ve gözüm yerine geri döndü! Bu iki hafta boyunca tamamen tahrip olmuş bir yüze, morarmış göze, kırık buruna, dikişlere rağmen çalıştım”… Sonra Convertini aile değerlerinden küçük bir konudan sapıyor ilham aldığı: “Doğal olarak ailemde ve sevgili Puglia’mda aşılanan görev duygusuyla … büyükannelerimizin ve büyükbabalarımızın eski değerleri: aile, iş, tam olarak görev duygusuna saygı gösterin .. aslında siz Pazar günleri rai1official’da @lineaverde kaydederek, bir reklamda ve daha birçok işte gözlüklü görmemi sağladınız…”.

hastaneye dönüş

Daha sonra kondüktör hastaneye geri döndüğünü anlatıyor: “Şimdi birkaç gün durdum çünkü başka türlü yapamadım ve ameliyat oldum…”. Bu nedenle, Convertini’nin tekrar ameliyat edilmesi gerektiği varsayılmaktadır. Yine de sunucu kendi durumu üzerinde değil, hastanede tanıştığı birçok insanın durumu üzerinde duruyor: “Hastanede gerçekten acı çeken ve yardıma ihtiyacı olan insanlarla yapılan birçok toplantı var… en azından onlara yardım etmeyi hatırlayalım. bir gülümseme ..dua ile birlikte en önemli terapi!”.

Sosyal dayanışma

Beppe’nin gönderisi, orkestra şefinin İtalya’da ve dünya çapında yapmaya devam ettiği tüm iyi işleri her zaman takdir etmiş olan birçok insandan hemen bir destek ve sevgi mesajı yağmuruna tuttu.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili