Kâhin Madonna di Trevignano damgalarından bahsediyor

celikci

New member
Gisella Cardiaiddia edilen görücü Roman Trevignanokonusmak “Öğleden Sonra Beş” ve sadece heykelin iddia edilen gözyaşlarını netleştirmeye çalışmayın. Trevignano Meryem Ana, ama aynı zamanda hem ellerinde hem de ayaklarında görünen damgalarda. Bir telefon görüşmesinde, kendinden menkul kahin muhabirin sorularını yanıtlıyor Kanal 5 ve vücudundaki yaraların varlığını doğruluyor. “Stigmata’yı sadece yetkin insanlara gösteririm” diye açıklıyor Cardia, onları kameraların önünde hiç göstermediği gerçeğini böylece haklı çıkararak.

damgalar – Gisella Cardia, damgaları olduğunu defalarca ifade etti. Kahinin ellerindeki ve ayaklarındaki işaretler de birkaç sadık, bir nörolog ve bir Mariolgo tarafından doğrulandı. Kendini kahin olarak tanımlayan kişi, hem röportajlarda hem de ayın üç gününde bir düzenlenen kutlamalarda, kameraların önündeki damgaları göstermeyi her zaman reddetmiştir. Roman Trevignano. “Bunlar televizyona hafife alınan şeyler değil.“, daha sonra onları analiz ettirmediğini reddeden kahin açıklıyor. Cardia, “Bunlar iki doktor tarafından analiz edildi” diyor ve ardından bunları “yalnızca yetkin kişilere” göstermeye müsait olduğunu ekliyor. “Sahip olduklarımı göstermek için çıplak ellerimle dolaşamam çünkü onlar Tanrı’dan gelen şeylerdir ve onlara saygı duymalısınız.“, diye düşünür.

eleştiriye cevap – Yine Kanal 5’in mikrofonlarına, aynı röportajın ilk bölümünde yayınlandı. 19 Nisan, sözde görücü, kendisine yöneltilen sürekli eleştirilerden bahsetti ve sadık müritlerinden gelen sözde tekliflerin varış noktasını açıklamaya çalıştı. “Kocamın işiyle yaşıyorum, evimiz yok, restoranımız yok, hiçbir şeyimiz yok. Sadece inancımız var. Şu an kendimi şehit gibi hissediyorum. Zengin olmadık çünkü hiç euro istemedikTrevignano Romano’nun vizyon sahibi olduğu iddia edilen kişi daha sonra sözlerini doğrulayabilecek insanlar olduğunu açıkladı ve kendisine para vermeyi teklif edenlere her zaman “Benim için bir şey yapmak istiyorsanız dua edin” cevabını verdiğini söyledi. “.