işte darbeden sonraki ilk fotoğraf

celikci

New member
Özel bir arkadaş onu bekliyor

Birçok arkadaş ve meslektaş onu destekliyor. Lorella Cuccarini’den (Forza Mauro) Elena Sofia Ricci’ye (Yaşasın Mauro!!! Harika makale için size teşekkür etmek için yazdım… ve sonra… Daha iyi olduğunuz için çok ama çok mutluyum!!! Yakında görüşürüz! Tekrar teşekkürler) Valeria Marini , Benedetta Mazza, Raimondo Todaro, Francesco Arca, Luca Ward ve diğerlerinden geçiyor. Ancak onu hastanenin dışında bekleyen özel bir arkadaşı vardır: sevgili köpeği Kiri. Köşe yazarı, sadık dört ayaklıların çekimlerini yayınlayarak “#kiri’yi, hastanenin önündeki çimlerde koşarken şimdilik sadece kapalı pencereden görebiliyorum. Yakında görüşürüz Kiri” diye yazdı. arkadaş

zamanında yardım

Platinette, 14 Mart’ta iskemik felç geçirdi, ancak şans eseri zamanında yapılan yardım onu kurtardı. TV köşe yazarının ajanı hastalıktan sonra “Bu, tedavi edici bir bakış açısıyla hemen harekete geçmeyi mümkün kıldı. Koşullar istikrarlı ve bir dizi soruşturma sürüyor” dedi. Arkadaşı Marco Liorni daha sonra hayranlarını sağlık durumu hakkında bilgilendirmekle ilgilendi. Birkaç yıldır Platinette’in müdavimleri arasında yer aldığı bir program olan ‘Italia si’nin sunucusu, aslında Instagram’da şöyle yazmıştı: “‘Bizim’ Mauro geçen gece kendini hasta hissetti, neyse ki hemen kurtarıldı. Hastaneden çıkarıldılar. bize iskemik bir inme olduğunu söyle. Buradan da ona tüm Italia Si’! çalışma grubuyla birlikte çok güçlü bir şekilde sarılıyorum, 2018’den beri bizimle ve programın temel direği. Forza Mauro! “.