Isola dei Famosi, Fiore Argento ve Helena Prestes arasındaki anlaşmazlık

celikci

New member
29 Nisan 2023 02:00

“L’Isola dei Famosi”de iki yarışmacı arasında kıvılcımlar çıkan model, “Ben değildim, günlerdir bu kurban tavrına sahipti” diye yanıtlıyor.

Helena: “Vahşi bir ada, olabilir”

Neyse ki, Argento herhangi bir fiziksel sonuca maruz kalmadı ve diğer kazazede kadına saldırmaya devam etti: “Bana kütük atmadan önce bir düşün. İşleri yavaş yap.” Helena’ya göre aşırı bir patlama: “Kaya düştü, bak Fiore, ben de kaydım, bu benim hatam değil. Ben de düşebilirdim – dedi daha sonra prodüksiyona hava atan yarışmacı -. Onun kırılgan, tatlı olduğunu anlıyorum. , ama burası bir ada, vahşi, her şey olabilir. Üç gündür bana karşı bu kurban tavrını sergiliyor.”

Andrea Lo Cicero’nun konuşması

Chica’lar arasında uyum bulmak giderek zorlaşıyor ve diğer kabileler de bunu fark etti. Simone Antolini, Pamela Camassa’ya “Bu grubu yıkıcı görüyorum” diye itiraf ediyor: “Aralarında gerçekten diyalog yok”. Andrea Lo Cicero, kızlara yardım etmek için araya girerek herkese işbirliği yapmalarını ve kendilerini tehlikeye atmamalarını tavsiye ediyor: “Oraya sandık almaya gidemezsin. Senden bunu istiyorum, maksimum dikkat ve işbirliği”. Nathaly Caldonazzo’nun hiç hoşlanmadığı bir azarlama, kamera önünde havasını patlatıyor: “Tırmanıyorum, tırmanmayı biliyorum. Bir sıyrığım yok, koca bir sandık indirdim. Bu yüzden ben ona güzel bir reverans yaptı.. Lider rolünü takdir ediyorum çünkü bunu çok iyi yapıyor ama bu kadar yeter.”

İlgili