İle "arkadaşlar 22" radyolar şarkıcıları yargılıyor: kazanan o

celikci

New member
Yayınlanmayan Maria De Filippi’nin sıralaması, sıralamayı son sıradan ortaya çıkarmaya başlar: Ona “Lanet olası mutluluk” sunan Cricca. 19 yaşındaki şarkıcı-söz yazarı, “Pek konuşmadıkları gerçeğinden bunu bekliyordum” diye itiraf ediyor. Genellikle çok sevilen Wax, “Grazie” ile yalnızca dördüncü oldu ama yine de durumun olumlu tarafını görüyor: “Benim için parçanın duyulması bile büyük bir onurdu. Söyledikleri şeylerden memnunum çünkü onlar çok pozitif.” . Bir adım ötede, kırmızı zarflı “rakibi” Aaron (“Seninle ilgileneceğim”), şunu kabul ediyor: “Yayınlanmayanları duyurduğum için ben de onlar gibi mutluyum. Bunu beklemiyordum çünkü ben büyük bir performans yoktu”.

Zirvedeki en iyi arkadaşlar Bu nedenle podyumun en yüksek basamaklarında en iyi iki arkadaş Federica ve Angelina vardır. İkinci sırada Federica’nın yayınlanmamış eseri “Scivola” ve “Manivacante” ile birinci Angelina yer alıyor. Beşi de profesyonellerden gelen “O kadar çok olumlu söz aldık ki, profesyonellerle konuşmak önemli” yorumlarından memnun.

Samu ve Ramon yeniden karşı karşıya Şarkıcılar arasında eldivenler her şeyden önce Wax ve Aaron arasında uçarsa, dansta Alessandra Celentano ve Emanuel Lo’nun karşısına çıkanlar genellikle Ramon ve Samu’dur. Bu kez klasik öğretmen, ilgili tarzlarda virtüözlük arasında bir meydan okuma önerdi: “Samu, konunuzu yapacağınız bir eldiven olacak, ancak koreografi tamamen virtüözlükle ilgili olacak, bu nedenle klasik virtüözlüğe karşı hip-hop virtüözlüğü olacak”. Öğretmen daha sonra eleştirmeye devam eder: “Bence dans ederken çok çaba harcıyorsun, hiçbir zaman gerçek bir gelişme olmuyor ve bu yüzden hep aynı görünüyor. Seni o kadar temiz bulmuyorum ve tarz olarak hep aynı koreografi görünüyor”.

Dansçıların yorumları Kendi koreografilerini gördükten sonra, Samu ve Ramon hemen meydan okuma hakkında yorum yaptılar. Samu, “Çok güzel, bunu yapmaktan mutluyum” diye itiraf ediyor. Ramon ise eldivenin kendisine ters tepeceğinden endişe ediyor: “Dansta uzun süre virtüözlük çalışmak zorundasın. Benim parçam bana çok daha zor geliyor”.