“Günaha Ada”, Gabriela ve Giuseppe ilk çift

celikci

New member
Giuseppe ve Gabriela ilk çift

Sunum klibinde Gabriela, “Onun için her şeyi, arkadaşlıkları, okulu ve aileyi feda ettim çünkü tek başıma ekmek almaya gitmem bile onu rahatsız ediyordu” diyor. Ocak 2023’te onun gizlice bir toplantı web sitesine kaydolduğunu keşfettim. . Ama aptal aptal yanlışlıkla numaramı kullandı ve sonra öğrendim. Ne aptal, kendine American Boy dedi”. İki erkek arkadaş daha sonra gülümser. Tekrar birlikte olabilecekler mi?

Biçim

Filippo Bisciglia, ilişkiyi sınamayı seçen evli olmayan ve ortak çocukları olmayan çiftleri birbirine bağlayan aşkın her yönünü anlatıyor. Kaç tanesi, köyü eskisinden daha güçlü bırakmak için ayartmaların ve şüphelerin üstesinden gelebilecek? İnişten sonra nişanlı çift arasında herhangi bir temas olmaz, böylece herkes bu deneyimi tam bir özgürlük içinde yaşayabilir. Sardinya’daki büyüleyici Is Morus Relais’in içinde çiftler dünyanın geri kalanından izole edilmiş ve iki köye bölünmüş halde yaşıyorlar. Bir yandan nişanlı çiftler, bir grup bekar kadının eşliğinde vakit geçiriyorlar. Öte yandan, kız arkadaşlar bir grup bekar erkekle birlikte günlerini yaşıyorlar.

Karşılaştırma Şenlik Ateşi

Erkek arkadaşlar ve kız arkadaşlar, yalnızca şenlik ateşleri sırasında, partnerlerinin köyündeki yaşamdan önemli video alıntıları görme fırsatına sahip olurlar. Her çiftin yolculuğu, çatışma ateşinin önünde sona erer ve burada her birinin Filippo Bisciglia’nın can alıcı sorusunu yanıtlaması gerekir: “Geldiğiniz kişiyle buradan ayrılmak ister misiniz?”.