“Günaha Ada”, Federico ve Ale hakkındaki sırlar

celikci

New member
neden belli değil Frederick Ve bira Birlikte kal. İLE “Günaha Adası” erkek arkadaşların köyündeki bekarlara güvenir ve bir aile istediğini ama evliliği düşünmediğini anlatır. Onu sevdiğini tekrarlar ama o sadece onu sevdiğini söyler. Onunla seks onu sıkar. bekarlardan birinin yanında kız arkadaşını görmemek bile onda zerre kadar kıskançlık uyandırmayı başarır.

Ale’nin ilk pinnettu’su – Federico’nun sözleri, Ali için mideye bir yumruk gibidir. “Kabarcıksız bir yakınlığa neredeyse alıştık. Benim ona karşı hissettiğimden emin değilim, o benim için ne hissediyor?. Bunu yüzüne karşı hiç söylemedim ama asla inkar da etmedim -Federico kimin eklediğini açıklıyor- bana onu sevip sevmediğimi sorduğunda konuyu değiştiriyorum, korkak rolü yapıyorum. Ona onu sevdiğimi söylüyorum. Ama bazı kelimelerden kaçınıyorum çünkü bunları hissettiğimi düşünmüyorum. aşk hissetmiyorum O kayıp. Ona diliyle bütün çimleri kırmızıya boyamasını söylesem, bunu yapar.. Buraya geliyor ve bütün çimi diliyle boyuyor” diye sözlerini bitiriyor oğlan, kız arkadaşını incitmekten en ufak bir korku duymadan.

Tek Lollo ve Ale’nin tepkisi – Erkek arkadaşının sözlerinden derinden hayal kırıklığına uğrayan Ale, Federico’nun ona aşık görünmediği halde neden programa katılmayı kabul ettiğini anlamıyor. “Buraya ne için geldi, aşık değilse söylemesi gerekirdi.. O bir pislik. Ne dağınıklık, tam bir karmaşa. Burada bana bir şey kanıtlayacağını umuyordum. Ondan kurtulmalı ve kendi hayatımı kurmalıyım. aptal olduğum için yapmıyorum“, diye ilan ediyor Ale gözyaşları içinde, tek Lollo’ya yavaşça, yavaşça yaklaşmaya başlayan. İlk şenlik ateşi sırasında neredeyse kayıtsız kalan Federico’yı baştan çıkarıcıya olan yakınlığı bile harekete geçiremiyor, partnerinin görüntülerine bakıyor. Lollo’ya daha yakın.”Bunu beklemiyordum ama sanırım böyle bir video beni neredeyse rahatlattı. bende bir kıskançlık olmadı“, belli bir noktada kız arkadaşının onu kıskandırmak için numara yaptığını dışlamayan adam ilan eder.