“Günaha Ada”, Davide şenlik ateşi karşılaştırmasını ister

celikci

New member
Isabella ve Manu’nun birlikte çıktığını gören yüz yüze görüşmeden sonra, bir “Günaha Adası” Ve Davut kız arkadaşıyla hemen yüzleşmek için şenlik ateşini istemek Aleksi. Canale 5’te yayınlanan realite şovunun ikinci bölümünde, 39 yaşındaki çocuğun kararını tartmak için, kızla bekar Davide arasındaki suç ortaklığını vurgulayan bazı klipler var ve tesisin dışında birlikte bir gün geçirmelerine izin verecek kadar yakın. .

Ancak pinnettu’da gösterilen kliplerden sonra, Davide tarafından önerilen yeni videoların önünde sinirli ve düşünceli görünmüştü. Philip Bisciglia çocuk her zamankinden daha kararlı görünüyor: “Bugünlerde çok fazla melankoli yaşadığımı inkar etmeyeceğim ama çok düşündüm ve düşüncelerim hep Alessia’ya yöneldi – çocuk söze başlar – Kalbim kontrol edilemiyor ve her şeye rağmen ona aşığım ama bana vermeyi çok istediği cevapları vermediği için de kızgınım ve bu yüzden ne istediğini anlamak istiyorum. şimdi ona sormak istiyorum anlık karşılaştırma şenlik ateşi. Artık burada kalmanın bir anlamı yok çünkü ne istediğimi anladım: Alessia’yı istiyorum. Ne istediğini bilmek zorundasın, beni mi tercih ediyor yoksa bu adamı ve bu durumda arkadaşlarını eskisinden daha fazla tanımaya devam etmek istiyor mu?”

Alessia’nın çatışma ateşine katılmayı kabul edip etmediğini öğrenmek için bekleyen kız, kız arkadaşlarının köyünde bunu takdir etmemişti. yorumlar adam: “Devam et. beni eleştirki her gün yapıyor. İlgi aramıyorum ama beni seven ve hak ettiğim gibi bakan birini arıyorum”. Okumak için fedakarlıklar yaptım”. Ve neredeyse kehanet edercesine sözlerini bir uyarıyla bitirdi: “Acele etmelisin ve ne istediğini çözmelisin, çünkü ben yorgunum. Yolculuğuma devam edeceğim ve o zaman ne istediğimi anlayacağım, o değil”.