Filippo Bisciglia, çocukken geçirdiği hastalığı anlatıyor

celikci

New member
Philip Bisciglia “Verissimo” der ve üzerinde durur hastalık çocukken onu iyi harcamaya zorlayan yürüyemeden iki yıl. “Annem ve babam her zaman çalıştı, bu yüzden çocukken büyükanne ve büyükbabamla birlikteydim – 21 Mayıs Pazar günü Canale 5’te yayınlanan bölüm sırasında Silvia Toffanin ile röportaj yapan sunucu başlıyor – Ne yazık ki bir hastalık nedeniyle iki yıl boyunca durduruldum. vardı, Perthes hastalığı. O zamanlar bu şey ameliyat edilmemişti ve eğer iyileşirsem, yeni bir tedavi deneyen ortopedi cerrahı Profesör Milella’ya teşekkür etmeliyim”.

Bu nedenle Bisciglia’nın iyileşmesi, yürüme imkanı olmadan geçirdiği iki yılın ardından geçer. hatırlama yok: “Bu çok garip, çünkü aklıma sadece bir sahne geliyor, bacaklarımın ikisi de alçı içinde, ortasında bir atel var ve kuzenim Manuela zerdeçal yiyor”.

hikaye bir Silvia Toffanin büyükbabasının evin içinde taşımak için yaptığı tekerlekli ahşap masayı hatırlamaya devam ediyor. fotoğraflar kondüktörün annesinin kalıcı olarak atmayı tercih ettiği o döneme ait. “Yalnızca bir tane buldum – diye ekledi, stüdyodaki izleyicilerden bir gülümseme kaparak – Ben bir Lazio hayranıyım ve o çekimde Roma formasıyla neden salıncakta olduğumu bilmiyorum. Bu yüzden ben onu da çöpe attı”

Sonra ekliyor: “Bence o şey, ben küçükken, beni işaretledi. Ben henüz çocukken diğer çocukları oynarken ve koşarken görmek bana şimdi bile kullandığım bir güç verdi. Çocukken futbol oynamak istiyordum ama kalça sorunlarım nedeniyle oynayamadım, bu yüzden futbolla başladım. tenis ve bir oyun kaybetmedim çünkü kazanma ve bunu kanıtlama arzum vardı ben yaptım“.

Silvia Toffanin’in yayınında, Filippo Bisciglia bu nedenle son olaylardan bahsederken heyecanlandı. babanın sağlık sorunlarıBacağı kesilen kişinin: “O eski nesilden, her zaman iyi olanlardan. Ama sonra bir şeyi atlayıp son sonuca varıyorsun ki bu maalesef en çirkini. Neyse ki evde bir anne var, onu anne yapan.” bir kaya ve 99 yaşındaki büyükanne”.

Ve orkestra şefini gülümsetmek için – kısa süre sonra yeniden televizyonda, yeni baskısının başında “Günaha Adası” – Silvia Toffanin, eski gieffino ve arasındaki aşk hikayesine geri dönüyor Pamela Camassa: “O güzel ve çok basit bir kız. Onu ilk gördüğümde 23 yaşına yeni basmıştı ve onun sahte olduğunu düşünmüştüm”. Ve olasılık üzerine baba olmakBisciglia ekliyor: “Her zaman istedim ama son zamanlarda kendime çok büyük olmanın problemini soruyorum. Bakalım.”