“Erkekler ve Kadınlar”, Silvio programa veda ediyor

celikci

New member
silvio yapraklar “Erkekler ve kadınlar“. Şövalye taht üzerinde vedalaştıktan sonra mücevher, programdan sonsuza kadar ayrıldığını da duyurur. “senden sonra eve gidiyorum. Senin için geldim, bir buçuk ayımı sana adadım ve başka kadınlarla ilgilenmiyorum” sözleriyle şövalye tahttan ayrılıyor ve Turin hanımının yakınlaşma girişimlerini reddediyor.

Silvio’nun kararının nedenleri

Silvio’nun Gemma’dan daha fazlasını istediği ve hanımın onu reddettiği birkaç tartışmadan sonra şövalye, Kanal 5. “Senin için geldim ve başka kimseyle ilgilenmediğimi en başından açıkça söyledim. Sana kur yaptım, eğlendik, sohbet ettik, şakalaştık. Roma’da hep sana geldim ve bu yüzden mümkün olan her zamanı kullandım. fethetmek için Başından beri sana seks için değil, bir anlaşma olup olmayacağını görmek için geldiğimi söyledim”, diye açıklıyor Silvio stüdyoda.

“Senden sonra eve gidiyorum. Senin için geldim, bir buçuk ayımı sadece sana ayırdım ve başka kadınlarla ilgilenmiyorum. Seni dahil etmeye çalıştım ama seninle sevişmek için değil, seni bulmak için. bir anlayış. Evime temiz bir vicdanla gidiyorum” sözleriyle şövalye durumunu özetliyor ve neden programda başka bir kadınla tanışmak istemediğini açıklıyor. Ancak aynı zamanda Silvio, Gemma’nın yeniden çıkmaya başlama ve kendilerine ikinci bir şans verme teklifini reddeder.

Gemma’nın açıklamaları

Bayan, şövalyenin ısrarını reddeder, ancak ikinci bir şans ister. Aynı zamanda yanında daha az kaba bir erkeği tercih ederdi. “Birbirimizi tanıdığımız ve bazı şeyleri sevmediğimi ve bayağı olduklarını anladığın an, neden devam etmek zorundasın? Bana anlattıklarını bir arkadaşıma bile anlatamadım.” , diyor Gemma stüdyoda.

Maria De Filippi’nin müdahalesi

Eğer bir yandan yorumcular Gianni Sperti Ve Tina Cipollati Gemma’yı abartılı olmakla suçlayarak Silvio’nun tarafını tutuyorlar. Ev sahibesi Maria De Filippi hem Silvio’nun hem de Gemma’nın nedenlerini açıklamaya çalışın. Sunucu, “Gemma için kaba olan ve bunun yerine Silvio için olmayan şeyler var” diye düşünüyor. “Bunu unuturum. Senin onunla konuşma şekline ve onun seninle konuşmasına bakılırsa, bana sağlıklı bir ilişkiden başka bir şeymiş gibi geliyor, gerçekten de. Bana sağlıksız bir ilişki gibi geliyor“, De Filippi bayana dönerek stüdyodaki tartışmalara bir son vermeye çalışıyor.