Erkekler ve kadınlar, Silvio Gemma’yı kucaklıyor ve B tarafına dokunuyor

celikci

New member
İLE “Erkekler ve kadınlar” arasındaki tanışıklığı sürdürmek Silvio ve Gemma Galgani. Ancak taht şövalyesi için 23 Mart bölümü her zamankinden farklı bir şekilde başlar: Aslında stüdyoya onun için yeni bir talip gelir. Anna MariaBununla birlikte, kararlı bir şekilde reddediyor: “Üzgünüm ama Gemma’yı tanıyorum, bu şeyi takdir ettim ve gurur duydum, ancak yeni bir tanıdık başlatmak gibi hissetmiyorum”, diye açıkladı. Bu noktadaGianni Sperti soruyu Gemma’ya çevirir ve benzer bir durumda ne yapacağını sorar: “Onunla tanışacağım için ilgilenmezdim”, ancak Galgani’nin yanıtı, ancak yorumcuları ikna etmiş görünmüyor.

Aslında ikisi de aynı fikirde galgani Silvio ile gerçekten ilgilenmiyor ve bir gösteri yapmak için, Maria De Filippi ona sorar: “Ona sarılmak ister misin?” Gemma, birkaç dakikalık bir tereddütle de olsa, onu kucaklamak için şövalyeye doğru gider, ancak sunum yapan kişi hiçbir ayrıntıyı kaçırmaz: “Elini B tarafına mı koydun?”, Silvio’ya yapılan şaka sitemidir. Gemma, “El kaydı …” diye yanıtlıyor, ancak Maria De Filippi iyi gördüğünü söylüyor: “Kaymadı – stüdyodaki kahkahalar arasında dedi – ayrıca iyi bir tutuş vardı”.