“Erkekler ve Kadınlar”, Roberta Di Padua Carlo’yu kucaklıyor

celikci

New member
İLE “Erkekler ve kadınlarRoberta Di Paduahanımefendi taht üzerindetronista’nın yoluna doğru sürünmeye devam ediyor Nicole Santinelli. 3 Mayıs bölümünde, Maria De Filippi Roberta ile şans eseri bir görüşmeden bahsediyor. CarloNicole’ün talibi ve ikisi arasında bir olacağını ortaya koyuyor. sarılmak. “Bana sarıldı çünkü onu anlayan birinden teselli arıyordu.yapmadığın şey, sadece Andrea tarafından alınıyorsun “, diye açıklıyor tronistayı kızdırmak için hiçbir fırsatı kaçırmayan hanımefendi, onu sadece talip Andrea ile ilgilenmekle suçlayarak.

Roberta ve Carlo’nun sarılması – bölümü 3 Mayıs adanmış klasik taht Nicole Santinelli imzalı dış cephelerle açılıyor. Tronista iki taliple birlikte çıktı ve ikisini de öptü. Yine de hem Roberta hem de köşe yazarı Gianni Sperti Nicole’ün sadece Andrea ile ilgilendiğini ve Carlo’yu sadece diğer talipten tepki almak için öptüğünü iddia ederler. Bu bağlamda ev sahibesi, Carlo ve Roberta arasında bir görüşme olduğunu ortaya koyuyor. “Onunla geçen hafta tanıştım ve gerçekten üzgündü. Bana sarıldı çünkü onu anlayan bir insandan teselli arıyordu, senin yapmadığın şeyi çünkü sen sadece Andrea tarafından alındın“, Nicole’ü sadece Andrea ile ilgilenmekle suçlayan bayan ilan eder.

Nicole’ün tepkisi – “Yani benden çok Roberta tarafından anlaşıldığını hissediyorsun”Tronista sorar ama talip kendini haklı çıkarır: “Kendimi çok kötü hissettiğim bir andaydım ve dostça ve rahatlatıcı bir söz duydum. Sırf bunun için bile ilgim yok“. Ama Nicole ona baskı yapıyor: “İlk günden beri beni asfaltlamaktan başka bir şey yapmayan birinden bir teselli, diğer şeylerin yanı sıra seni altına çağırarak sana da saldırdı”, tronistayı rahatsız olarak değerlendiriyor ve ardından tüm suçlamaları reddediyor ve her ikisiyle de ilgilendiğini ve kimi seçeceğine ancak hazır olduğunda karar vereceğini garanti eder.