“Erkekler ve Kadınlar”, Ida Platano, Mario ve Pierpaolo'yu hayal kırıklığına uğrattı: Tahttan ayrılıyor mu?

celikci

New member
“Önce bana aşık olduğunu söyledin, sonra bana söylemedin. Sana nasıl yüzde yüz inanabilirim?” sorusudur. Ida Platano'dan Mario'ya. Onuncu kez hararetli tepkilere yol açan sözler sigara içmek talip: “Her zaman her şeyi mahvetmeyi başarıyorsun”, Cusitore'un ateşli yanıtı. Adam aslında Tronista ile her zaman tartışmaların merkezinde yer almasını kabullenemiyor. Bu sefer Tina Cipollari de ona karşı taraf tutuyor ve Mario'nun hiç de inandırıcı olmadığının altını çiziyor: “Mario'yu daha fazla incelemelisiniz ki gelmesin, görebiliyorsunuz. Tüm bunların bir gösteri olduğunu hissedebiliyorsunuz”, program yorumcusunun sert eleştirisidir.

Mario ile işler yolunda gitmezse Ida ve Pierpaolo'nun ilişkisi daha da kötü anlar yaşar. İkilinin açık havada yaşadığı etkinlikte talip, Cusitore'un tavırlarına karşı Tronista'yı uyardı. Küçük ilgilerle Ida'yı kazanmayı başaran Pierpaolo'nun tavrına rağmen Tronistayı gülümsetecek bir kavga yüzünden her şey mahvolur. Stüdyoya girdiğinde Pierpaolo, Ida ile yaşadığı deneyim hakkında şöyle konuştu: “Bu hafta seni çok düşündüm, birlikte hayatımızın nasıl olabileceğini düşünüyordum – adam başladı -. Hayatta sen Söyledikleri sözlere ağırlık verip, sırf söylemek için, seni kazanmak için sözler söylemek biraz banal.” Mario'ya yapılan atıf, Napoliten talip tarafından yakalanır ve şu cevabı verir: “Gerçekten aptal olduğunun farkında mısın? Benim hakkımda konuşmak için bir dış ve çalışma merkezini boşa harcadın.” Pierpaolo'nun Cusitore'a karşı cümleleri Tronista tarafından takdir bile edilmediler: “Bana dışarıdan Mario hakkında konuşmuştun, bunu burada tekrar yapmanın ne anlamı var? Bu seninle ilgili”. Sonunda patlama: Ida, taliplerinin tavırlarından dolayı hayal kırıklığına uğradığını söylüyor. “Mario ve Pierpaolo'nun bana olan güçlü ilgisi bana ulaşmıyor. Kendimi kötü hissediyorum” yorumunu yaptı “Temptation Island”ın eski yüzü. Evde kendim hakkında düşünmeye devam ediyorum ve kendi kendime konuşuyorum. Neredeyse onları anlamam gerekiyormuş gibi görünüyor, önümde kimin olduğunu anlamak istiyorum çünkü biriyle çıkmak zorundaysam ciddi bir şekilde çıkmam gerekiyor, aksi takdirde o ikimizle de çıkmaz.”