“Erkekler ve Kadınlar” dizisinin yeni tronistası Daniele Paudice

celikci

New member
“33 yaşındayım ve Napoli'liyim.” Şuna benziyor Daniele Paudice “in yeni tronistası”Erkekler ve kadınlar“. 15 Mart'ta yayınlanan bölümde sürpriz bir şekilde, Maria De Filippi stüdyoya girdiğini duyuruyor ve onun hakkında şunları söylüyor: “Utangaç değil ve çok esprili“. On yıldır modellik yapan Daniele, yeni döndü New York Hayatının son altı yılını geçirdiği yer.

Şehriyle güçlü bir bağı var. Napolive uzun yıllar bekar kaldıktan sonra kendine gelir Kanal 5 aşkı bulmak için. Kendisi hakkında, ilk bakışta “sert ve kızgın” görünebileceğini, ancak yalnızca daha derine inmeyi bilenlerin onun derin, tatlı ve hassas ruhunu keşfedebileceğini söylüyor. Sunum videosunda Daniele ailesinden bahsediyor: “Her şeyi onlara borçluyum” diyor ve bağımsız olmak ve profesyonel olarak büyümek için yaptığı fedakarlıkları anlatıyor. “Napoli'den ayrıldığımda cebimde iki kuruş vardıDaha sonra ev satın alma gibi pek çok hayalini gerçekleştirdiğini ortaya koyan model şöyle anlatıyor: “Ailem basit bir ailedir, ailem her zaman kirayı öderdi ve ben de Sonunda bir ev satın almayı hayal ettim“.

Daha sonra “hayatının aşkı” olan köpeğini gösterir. “Adı Diego ve ona Maradona demekten kendimi alamadım“. “Bmayı umduğum kadınla – sonunda açıklıyor – Instagram'da sadece fotoğrafları değil, önemli şeyleri de paylaşmak istiyorum”, diye bitiriyor.