“Erkekler ve Kadınlar”, Armando Sara’yı reddeder ve Tina öfkelenir.

celikci

New member
İLE “Erkekler ve kadınlarArmando’nun vücut bulmuş hali yeni bir bayanla tanıştı, Olacak. İkisi akşam yemeğine çıktılar ama akşam Sara için güzel geçtiyse de şövalye için aynı şekilde gitmedi. Armando, kaliteli zaman geçirdiğini ancak aynı zamanda damaların yansımayacağını belirtti”estetik standartlarıÇalışmanın merkezinde yer alan şövalye, “Seni hayatımda istiyorum ama kız arkadaş olarak değil” diyerek yorumcuların, özellikle de yorumcuların eleştirilerini üzerine çekti. Tina Cipollati kim ifade etti: “Gerçek şu ki, romantik bir ilişkiniz olduğu için burada bir şey aramıyorsunuz.“.

Armando ve Sara arasındaki çatışma – “Erkekler ve Kadınlar”a Armando ile tanışmak için gelen bayan, şövalyeyle bir akşam yemeğinden sonra harika bir akşam geçirdiğini açıkladı. “Benim için çok iyi geçti, Armando’nun seçtiği bir yere yemeğe gittik. Bana ondan bahsetti ve beklediğim her şeyi doğruladı, ondan hoşlanıyorum“, diye açıkladı Sara, bilgiyi derinleştirmeye ilgi göstererek. Armando, stüdyoda açıkladığı gibi aynı fikirde değil:”Hayatımın bir parçası olmanı isterdim ama kız arkadaş olarak değil çünkü ne yazık ki benim estetik standartlarıma yaklaşmıyorsun.“. “Bu yönü zaten konuştuk – diye ekledi Sara – ama beni ben olduğum için sevmiyorsa, kesinlikle fiyonk takamam. Sadece onun adına üzgünüm, böyle devam ederse asla mutlu olmayacak” diye sözlerini tamamladı bayan stüdyodan ayrılmadan önce.

Tina Cipollari’nin tepkisi – Armando’nun Sara aleyhindeki açıklamaları yorumcuların eleştirilerine yol açtı. özellikle olanlar Tina Cipollati kim ifade etti: “Gerçek şu ki, romantik bir ilişkiniz olduğu için burada bir şey aramıyorsunuz.“. Köşe yazarı, şovda olmayan bir kadına aşık olduğu için şövalyenin zamanını boşa harcadığını ima etti.”Sara sen güzel bir kadınsın, çok güzel ve çok zeki“, diye ekledi Gianni Sperti, ardından bir bayanı sadece fiziksel görünümü nedeniyle reddeden Armando’yu yüzeysel olarak nitelendirdi.