“Erkekler ve Kadınlar”, Alessio Lavinia’ya kaçırılan öpücüğü açıklıyor

celikci

New member
İLE “Erkekler ve Kadınlar” Alessio Lavinia’ya kaçırılan öpücüğü açıklar. Talip, tronista tarafından kalbiyle değil de sadece kafasıyla hareket etmekle suçlandığını hissetmekten bıkmıştır. Lavinia aslında çok tutkulu bir dış tepkide olabildiğince çok tepki uyandırmaya çalıştı, ancak çocuk onu öfkelendirerek “tuzağa düşmedi”.

Alexis motivasyonu

İkili, Lavinia’nın baştan çıkarmaya her şeyi göze aldığı dış cephedeki stüdyoda karşı karşıya gelir ve Lavinia yineler: “Bunu prensip olarak yaptım, seni öpmemek için yaptım, bunun gerçek olmadığını anlamalısın. o dışarıda yaşıyor ve bu nedenle benim hakkımda sahip olduğun tüm şüpheleri burada ortadan kaldırmayı bekleyemezsin. Bence onu bu son dönemde kaybetmiş olan öpücüklere yeniden değer vermek istiyorum “.

Lavinia’nın yanıtı

Ancak tronista Lavinia aynı fikirde değil: “İşte bu noktada prensipler cebinizde – açıkladı – hala bazı şeyleri anlamam gerekiyor ve benim için tutku eksikliğiniz bir sorun, eksik bir parça. Direnmediğin belliydi, ama her zaman kafayı üstün tutuyorsun”. İkilinin arasındaki anlaşmazlık diğer talibi rahatsız ediyor Alessio Campoli, kızgın, stüdyodan ayrıldı: “Bununla tartıştığını görmek için beş aydır buradayım, bu kadar yeter!”