Erkek ve Kadın Hikayesi, Ida Platano üçgeni

celikci

New member
Bu arada Alessandro Vicinanza, Ida Platano ve Roberta Di Padua halkını en çok büyüleyen aşk üçgenlerinden biriydi. “Erkekler ve kadınlar”. Üçlü, kahramanların hayat verdiği karmaşık entrikalar sayesinde birkaç hafta boyunca Maria De Filippi’nin flört şovunun izleyicilerini eğlendirdi. Üçünün yolculuğunu daha karmaşık hale getiren şey, niyetleri hakkında defalarca fikrini değiştiren Alessandro’nun sürekli belirsizlikleriydi. Özellikle ekim ayının ortalarında, programdaki yeni çiftin Alessandro ve Roberta’dan oluşan çift olduğu ortaya çıktı. Gerçekte, aynı bölümde Alessandro her şeyi alt üst eder. şaşırır ve ortaya çıkarır: “Ida’yı istiyorum”.

Aslında, zaten bazı uyarılar olmuştu. Alessandro, Ida’yı asla unutmadı ve köşeye sıkıştırıldı. Maria De Filippi ve yorumculardan Gianni Sperti ve Tina Cipollari, Roberta ile olan ilişkisi hakkında şu şekilde yorum yapmışlardı: “Onu bir kadın olarak seviyorum– dedi. Ama iki kadını ve iki durumu karşılaştıramam.”

Dönüm noktası sayesinde geldi Maria DeFilippi, Kim basit bir soruyla Vicinanza’nın kafasında bir şeyi tetikledi: “Roberta ile çıkmaya hazır mısın?” Şövalye önce utangaç bir “evet” ile cevap verir, ancak sonra masadaki kartları tekrar değiştirir: “Hayır, henüz hazır değilim”. Ancak hemen ardından Vicinanza pes eder ve Ida’ya karşı güçlü hisleri olduğunu kabul ederek Roberta’yı hayal kırıklığına uğratır.. “Sarılması beni etkiledi ve onunla çıktım, her zaman içimden geleni yapıyorum. Şakalaştık, güldük, öpüştük. Güzel vakit geçirdik, tasasız bir çıkış oldu. Sonra bakalım nasıl olacak?” gidiyor”, diye itiraf ediyor Ida. Aslında kısa bir süre sonra çift programdan birlikte ayrılmaya karar verdi: bugün hala birbirlerine aşıklar ve birlikte yaşamayı planlıyorlar.