“Erkek ve Kadın Hikayesi”, Federico ve Lavinia’nın seçimleri

celikci

New member
İLE “Erkek ve Kadın Hikayesi” Maria De Filippi’nin sunduğu başarılı programın televizyon sezonunda en popüler iki tronistanın seçimlerini yeniden yaşama zamanı. Frederick Nicotera 16 Mart’ta yayınlanan bölümde programda kiminle çıkacağına yaklaşık altı aylık bir yolculuğun ardından karar verdi: “Kusura bakmayın kim olduğunuzu hemen anlayamadım – talip” dedi Carola Carpanelli-Seni incittiğim için üzgünüm ama sana bir şey daha söyleyeceğim: sen benim seçimimsin”. Çiftin altı aylık tanışıklık döneminde yaşadıkları zıtlıklara rağmen, Carola hiç tereddüt etmeden ona “Evet” yanıtını verdi. tronist: “her kaldığımda seni seçtim“, diye yanıtladı gözyaşları içinde.

Gül yaprakları yağmuru “Erkekler ve Kadınlar” stüdyosunu işgal eder. Federico ve Carola güçlü bir kucaklamayla öpüşür ve kucaklaşır. Ancak yeni nişanlananlar için sürprizler daha yeni başlamıştır. Maria De Filippi duyuruyor: “Biraz ara verin çünkü 2 Nisan’da ayrılacak ve bir gemi yolculuğuna çıkacaksınız.“.

Lavinia’nın seçimi – Lavinia Mauro da ünlü flört şovunun tahtında uzun bir yolculuk yaptı: kız uzun süredir ikisi arasında kararsız kaldı Alessio, Corvino ve Campoli, ilkini seçmek Kız Corvino’ya “Küçüklüğümden beri hep bir peri masalı hayal etmişimdir ve bugün sana benim masalım olduğunu söyleyebilirim” dedi ve ona kendisinin seçimi olduğunu söyledi. Ve “sarışın” der ki: “7 ay oldu, kavgalar, yanlış anlaşılmalar, eksik parçalar. Bana soru sorulduğunda, buradan kendimi nişanlı hissedeceğim biriyle çıkacağımı söyledim. Peki, kız arkadaşım olmak ister misin?”, diye bitirdi öpücüğü tetiklemeden önce.