Edoardo Donnamaria, Antonella Fiordelisi’den ayrıldı

celikci

New member
27 Haziran 2023 11:46

Bu sefer eski eskrimciyi terk eden adam, onun bağımlılığını Instagram’da suçlayarak, ama o gerçeklerin başka bir versiyonunu veriyor.

Antonella Fiordelisi: “Edoardo beni sömürdü”

25 yaşındaki sosyal medya bağımlılığını teyit edercesine Instagram’da canlı yayında çaresiz görünerek takipçileriyle gözyaşlarını ve öfkesini paylaştı: “Bu ana saygı duymanızı rica ediyorum, lütfen rica ediyorum çünkü ben iyi değilim. Artık dayanamıyorum ve kendimi kullanılmış hissediyorum. Bir şey sosyal medyadan görünen, bir şey özel hayat”. Aslında Fiordelisi, Edoardo tarafından sömürüldüğünü düşünüyor ve çok üzülüyor: “Bir insanı önemsediğimde her şeyimi veririm. Beni sadece RTL’de sahnede öpmek için kullandı, sonra bana gerçekten mer*a muamelesi yaptı. Bitmemesi için her şeyi yaptım ama muhtemelen bunu istediği için bana kötü davranıyor. yapmayı düşünmek istiyor. Ben öyle değilim, kendimi düşünmeye başlamalıyım” dedi.

Edoardo: “Antonella sosyal medyayı zehirli bir şekilde yaşıyor”

Donnamaria’nın versiyonu farklıdır, esas olarak eski kız arkadaşının sosyal medyayı çarpık deneyimleme biçimini suçlar: “: “İşlerin gidişatı için çok üzgünüm. Antonella ile bir daha sosyal medyaya çıkmamaya karar verdim çünkü onları gerçek hayattan ayırt edemeyenlerin zehirli bir şekilde yaşadığına ve sürekli yersiz tepkilerin en açık kanıtı olduğuna inanıyorum” dedi. yanında olmak için, kızın ihtiyacı olan yardımı bulacağını umar ve takipçilerinden yardım ister: “Antonella hasta ve onu seven ve ona tavsiyelerde bulunan yakınlarına ihtiyacı var, onu top yemi yapmayın. karakterler, duyguları olan ve acı çeken, ona yakın kalmaya çalışan, onun için önemli olan insanlar var”.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili