Devamsız öğretmen televizyonda ağırlandı (çıplak), soruşturma açıldı

celikci

New member
Bologna'da tartışma

Aylarca okula gidemeyen öğretmeni televizyonda natürist bir versiyonda görmek, aslında 'kurumsal' bir eğilimin önünü açacak kadar hoşnutsuzluk yaratabilirdi. “Bu konuyla ilgili bazı materyaller aldım” diyorBologna Kuryesi İl okul müdürü Giuseppe Panzardi gerekli tüm değerlendirmeleri yapacağız. Daha önce bilmediğimiz bir durum ama bu öğretmenimiz birkaç aydır sakat. Mümkün olan her yönü değerlendireceğiz, önce durumun ne olduğunu anlamalıyız, şimdilik herhangi bir belirti vermeyeceğim.”

Rosa Luxemburg'un yönetmeni Alessandra Canepa, “Sakatlığı nedeniyle okulda olmayan bir öğretmenin televizyonda izlediğim performansına benzer bir performansa hayran kaldığını” ifade ederken, Marcacci (kendisi de avukat) sakin olduğunu söylüyor.

Profesör kendini savundu

Gazeteye şöyle açıklıyor: “Okulda yaralandım. Ocak ayında üç kaburgamı kırdım ve bunun sonucunda bel ve servikal durumum kötüleşti: Üç aydır rehabilitasyon tedavisi görüyorum. Pazartesi günü de tedaviye gittim. INAIL beni görevlendirdi. Geri kalanı için her şeyi yapabilirimPazar akşamı ve pazar akşamı Fazio'ya gittim, tıpkı okuldayken olduğu gibi, istediğimi yapabilirim çünkü bu benim boş zamanım.” Hava nasıl“Beni başkan olarak davet ettiler ve kendimi öğretmen olarak tanımlamadım, dolayısıyla çalıştığım okuldan da bahsetmedim” diye ekliyor.

Ve yine: “Fazio'ya takım elbise ve kravatla gitseydim hiçbir şey olmayacaktı. Okulumdaki bazı öğretmenlerin gündeme getirdiği tartışmanın arkasında çıplaklık fobisi var. Okulda bir iftira vardı, başarılı bir programa konuk olmamdan birileri rahatsız oldu. Okulumun sekreterliği ve müdürü yaralandığımı biliyordu ve bu bakımdan düzenlilik sınırları içindeydiler.”

“Öğrencilerime doğacılıktan bahsetmiyorum”

Natürist akıma üyeliğiyle ilgili tartışmalara ilişkin de profesör, öğrencilerine natürizmden bahsetmediğini ancak isteyen meslektaşlarıma natürizmin ne olduğunu memnuniyetle açıklayacağım. Ben her zaman natürist olacağım, o zamandan beri de öyleyim Doğdum ama bu benim öğretmenliğimi etkilemiyor.” Televizyonda sözlerini şöyle bitiriyor: “Ben oraya öğretmen olarak değil, misafir olarak gittim. Eğer okulun kurallarını ihlal etmezsem istediğim yere giderim ve kendime otosansür uygulamam doğru olmaz. Eğer Yapamazdım, yapmazdım ama birinin bana resmi olarak söylemesi gerekiyor.”