Cristina Scuccia “L’Isola dei Famosi”ye iniyor: “Bir yeniden doğuş”

celikci

New member
Cristina Scuccia resmen batık de arasında karaya “Ünlüler Adası” 2023. Artık eski Rahibe Cristina sunumunda Türkiye’deki yeni macerasından bahsediyor. Honduras “Bir Yeniden Doğuş” itibariyle. Helikopterden dalmadan önce, “Elbisenin artık bana bu evrimsel sürece izin vermediğini hissettim,” diye açıkladı. Ve yine “Hayatı dolu dolu yaşamanın önemli olduğunu düşünüyorum, hayat bir hediye, bu bir paylaşma ve cesaret deneyimi, eğer zaten kazanmış olduğum birine yardım edebildiysem. Ama beni kızgın da göreceğinizi düşünüyorum” , Scuccia’yı açıklıyor. “Bunu sana kimin yaptırdığını hiç merak ettin mi?” O sorar Ilary Blasi.

Cristina, “Evet, bir saniye öncesine kadar… Pek çok korkum var, korku ışığın yoldaşı değildir ve bu nedenle korkularımla yüzleşeceğim” oldu. Bunu desteklemek için stüdyoda anne Lin: “Bence bunu yapan boşluğa ilk sıçrayış değil. Kararlı biri olarak bunu düşünmedi ve atladı”. Ve sunuculuğunu yaptığı realite şovuna katılma haberleriyle nasıl başa çıktığını açıklıyor. Ilary Blasi: “Ona sadece ona eşlik edebileceğimi ve seçimine saygı duyabileceğimi söyledim”.

Cristina Scuccia, “L’Isola dei Famosi”de bikini seçimi – “Verssimo”ya açıkladığı gibi, yarışmacı giymedi. bikini ama şortlu tek parça bir mayo. “Kimsenin hassasiyetini kırmak istemedim – dedi – mayonun yeniden gözden geçirilmiş bir versiyonu olacak. Bikini beni rahatlatmadı: Zamanıma ve ayrıca beni tanıyanların zamanına saygı duymak istiyorum. farklı bir şekilde. Değişimimi metabolize ettim: Yıllar süren bir yolculuktan sonra geliyor. Ama herkes buna alışkın değil, deli olduğumu düşünebilir. Şort giymeye karar verdim çünkü kendimi hazır hissetmiyordum”.