Corinne Clery ve gerçeğin omleti

celikci

New member
dört kişilik omlet

Simone Antolini ve Alessandro Cecchi Paone’nin terk edilmesinin ardından, Adanın Ruhu’ndan Cayos Cochinos’a Corinne Clery’ye hitaben bir açıklama geldi: “Kazazedelerin annesi olarak, samimiyeti değerlendirmek ve onlara bir soru sormak göreviniz olacak. “. En samimi olanın ödülü, çoğu zaman olduğu gibi, yemektir: “Evde dört omlet var. Üçünü kazazedelere vermen gerekecek, sana göre daha içten ve derinlemesine cevap vermiş olacaklar; dördüncü omlet olacak.” Senin için olmak”.

gerçeğin oyunu

Radio Isola’da Marco Mazzoli ve Paolo Noise tarafından alay edilen Luca Vetrone ile başlıyor. “Live”da cesur bir surat takındı ama gerçekten ne kadar kötü incindi? “Beni biraz rahatsız etti,” diye itiraf etti çocuk. “Onlarla insan olarak tanıştıktan sonra bunu şaka olarak yaptıklarını anladım ve sanırım saygılarını kazandım”. Ardından Paolo Noise’a geçiyoruz: Adanın Ruhu, maskesinin ardındaki hikayeyi öğrenmek istiyor. Konuşmacı, biraz acıyla, hayatında kimseye güvenmemesine neden olan ebeveynlerinin ayrılmasından başlayarak zor anlar yaşadığını itiraf ediyor.

Christina’nın gerçek amacı

Ardından en çok beklentinin yükseldiği yarışmacılardan biri olan Cristina Scuccia’ya geçiyoruz. Ama nereye gitmek istiyor: sinsi bir şöhret mi yoksa dingin bir anonimlik mi? “Müzikte şarkı söylemek ve bir şeyler yapmak için çok istek var ama şöhret için değil. İnsanlarda iz bırakmak istiyorum. Öte yandan, az önce kazandığım özgürlüğü savunmak için dişimle tırnağımla savaşıyorum. ” Corinne, onu ödüllendiren cevabı beğendi: “Bunu hak ediyorsun, bizimkinden daha zor bir yolculuğa çıkıyorsun”.

Helena’nın zayıf tarafı

Helena Prestes, Ünlüler Adası’ndaki en zorlu ve en güçlü kazazedelerden biridir, ancak onun da kriz anları vardır ve bir yol arkadaşının cesaretini kıskanır. Ada Ruhu ona “Kime benzemek isterdin ve neden” diye sorar. Bir süre düşündükten sonra şöyle diyor: “Sahip olduğun cesaret için Cristina’ya. Böceklerden korksan bile ormanın ortasına giriyorsun, kaldırabileceğini düşünsen bile kütükleri ilk sen kaldırıyorsun.” ‘T.” Corinne, zayıf yönünü gösterdiği için minnettar: “Kırılgan ve saldırgan biri ama iyi biri. Kendini ifade etmesi için daha fazla zamana ihtiyacı var ve ben de ona bu zamanı vermek istiyorum.”

Gian Maria’nın tavizleri

Son soru Gian Maria Sainato’ya: Başarıya ulaşmak için ödün verir miydiniz? “Asla taviz vermedim, yoksa yıllar önce başarabilirdim. Birkaç ay sonra bunun için moda dünyasından ayrıldım, zaman kaybettim. Şimdi Me Too hareketi sayesinde dünya değişti ve ben de devam ettim.” . Clery’yi kişisel olarak etkileyen sözler: “Doğru bir şey söyledin, moda dünyasını biliyordum. Bunu kabul edecek kadar cesurdun ve başaracaksın”. Paolo Noise, Corinne’in seçimlerine katılıyor. Onun için bunu en çok hak eden Cristina’ydı ama diğer iki isme de değer veriyordu: “Onu sevdim, demokrat ve çok zekiydi. Çok zekiydi”.