“Chiara Ferragni'ye en iyi dileklerimle? Eğer istersem, bunları kendisine şahsen gönderirim”

celikci

New member
Fedez Canale 5 programını dernekle işbirliği içinde hayırseverlik girişimini göstermeye davet etti Tudisco mafyanın el koyduğu varlıkların geri alınmasıyla ilgilenen.

“Çünkü benim için bunu yapmak önemli hayır kurumu? Dürüst olmak gerekirse, yatağa gidiyorum ve bu dünyadaki rolümden tatmin olmuş hissediyorum. Ayrıca benim iyi dediğimi duymak için dedi ki. Eleştiriler? Umurumda değil, geriye buranın yenilenerek insanlara yardıma hizmet etmesi kalıyor. Bu yıl Love Mi konseri, talebin daha fazla olması nedeniyle Expo bölgesinde başka bir yer buldu ve biletleri ve tüm geliri çok popüler bir fiyata satışa koymaya karar verdik. Bilet bedeli 12 avro, peşin alınan 2 avroya ek olarak temiz 10 avro da hayır kurumlarına bağışlanacak.”

Sonunda Fedez davayla ilgili yaygaraya geri döndü Chiara Ferragni: “Takım olarak çalıştığınızda, eğer olay taraftara düşerse, bu yanınızdaki kişiye de vurur – diye devam etti – ama bu benim tüm faaliyetlerimi gözden geçirme fırsatıydı ve 2012'den beri kimse bana hiçbir konuda itiraz edemedi.”