“Cecchi Paone ve Antolini Arasında Seks”

celikci

New member
Noise on the Island’a göre ünlü, adada bulunan diğer çiftlere rağmen “tüketen” tek kişi çift olacaktı. “Marco ilk kez onun için organize etti – dedi -. Güzel, çok romantik. Çok fazla olmayan kumsal için üzgünüm ama müsait olan tek plaj orasıydı. Ay ışığında, dışarıda yapmak istediler.” gözden uzak, gönülden ırak”. Ancak o ilk seferden sonra Cecchi Paone ve Antolini, en azından Noise’ın söylediğine göre, mahremiyete çok fazla dikkat etmeden bundan hoşlandılar. “Sahilde” kılıç ustası “olmaya başladılar – renkli bir görüntü kullanarak açıkladı -. Öğleden sonra saat üçte arkanı döndün ve oradaydılar, ışın kılıçlarıyla sevişiyorlardı”.

Ta ki bir akşam daha ileri gidecekti… “Bir sabah Christopher’ı kızgın görüyorum ve bana şöyle diyor: ‘Hayır, hayır, bir dahaki sefere sopa alacağım, hayır, bunları yapamazsın, bu berbat’ – Gürültüyü açıklıyor -. Ben de “Ne oldu… ne oldu?” dedim. “Bitirdiler…” Biz uyurken ayağa kalktılar ve önümüzde bir şeyler yapmaya başladılar. Christopher sahneyi buldu onun önünde”. Paolo Noise, “Cecchi Paone’nin mahremiyeti için” ayrıntıları kendine saklamak istedi. En azından bunları…