Bunlar Nisan 2024'te PS Plus'ın ücretsiz oyunları

KodKralicesi

Global Mod
Global Mod
Hangi oyunlar geliyor?


Aşağıdaki oyunlar PS Plus Essential, Extra ve Premium kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak:

  • Aveum'un Ölümsüzleri (PS5)
  • Minecraft Efsaneleri (PS4, PS5)
  • Kafatası: Kahraman Avcısı (PS4)

Neyle ilgililer ve neye benziyorlar?

Aveum'un Ölümsüzleri


Dünyayı kurtarmak için elit bir savaş sihirbazları grubuna katılmak zorunda olan Jak'ın hikayesini anlatan tek oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Büyü önemli bir savaş mekanizmasını temsil eder ve Oynanış toplamda 25'ten fazla büyü ve 80'den fazla yetenek dahildir. Oyuncu, ekipman parçalarını yükseltme ve özelleştirme ve beceri geliştirme yolunu planlama yeteneğine sahiptir.

minecraft efsaneleri


Mojang Studios ve Blackbird Interactive tarafından geliştirilen bir aksiyon ve strateji oyunu. Bu, amacın Overworld'ü piglin istilasından korumak olduğu ünlü Minecraft'ın bir yan ürünüdür: Nether boyutundan insansı domuz şeklindeki yaratıklar. Oyuncu, kaynakları toplayarak ve savunma ve yapılar inşa ederek birliklerini kademeli olarak güçlendirebilir.

Kafatası: Kahraman Avcısı


Bu, unsurları içeren klasik bir 2D platform oyunudur. haydut gibi. Haritalar dinamiktir ve rastgele değişikliklere sahiptir. Kahramanımız Skul, farklı dövüş becerilerinin yardımıyla düşmanlara karşı savaşmak zorundadır. Her üç seviyenin sonunda bir patron vardır ve oyuncunun farklı ödüllere sahip iki kapı arasından seçim yapması gerekir.

Ne zaman mevcut olacaklar?


Unvanlar 2 Nisan Salı gününden itibaren PlayStation Plus üzerinden alınabilecek. Bunları indirmenize gerek yok; Kullanıcı hizmete abone olduğu sürece kullanılabilir olmalarını sağlamak için yalnızca kitaplığa eklenmelidirler.

PS Plus hangi ücretsiz oyunları bırakacak?


1 Nisan Pazartesi gününden itibaren artık ücretsiz olmayacak Mart oyunları:

  • EA Spor F1 23
  • Sifu
  • Merhaba Komşu 2
  • Kader 2: Cadı Kraliçesi
 
Üst