Büyük Birader Vip, Oriana Marzoli-Daniele Dal Moro patlaması

celikci

New member
İkisi arasında başka bir kadın mı?

Çiftin hayranları, ikili arasında işlerin artık toz pembe olmadığını çoktan anlamıştı. Aslında bir süre önce, Oriana’nın takipçileri, erkek arkadaşının sosyal ağlarında başka bir kızı takip etmeye başladığını ve onun gibi pek çok fotoğrafını koyduğunu bildirmişti. “Bebeğim, Daniele’den bir açıklama iste çünkü bu kızı daha yeni takip etmeye başladı ve gönderilerini yeterince yaşlı (muhtemelen fark edilecek) beğendi”, önermişlerdi.

Daniele’nin takipçilere saldırısı

Güzel Venezuelalı, Marzoli’nin takibini sildikten sonra sosyal medyadan havalanan partneriyle hemen yüzleşti: “Her zamanki gibi, Oriana zaten ruhu strese sokmaya başladı. Saklayacak bir şeyim olduğundan değil… aptalca.” Ama seni temin ederim ki benden bir daha asla bir şey alamayacaksın. Gerçek şu ki burası her zaman çiftlerin şeytanı olacak.”

“Bana işimde sorun çıkarıyorsun”

“Big Brother Vip” aylardır bitmesine rağmen, (eski?) çift hala sosyal medyada çok popüler. Daniele’nin canını sıkmaya başlayan bir ilgi: “Sadece Oriana ile değil, dolayısıyla işte de benim için sorun yaratıyorsun. Senin orospularının aksine benim için çok önemli olan bu! Anlaşılıyor ki, eğer bir ilişkiyi bitirmek istersem ben Beni beslemediğin için sorunsuz yapabilirsin, aksine .. Sadece benim için sorun yaratıyorsun. GF bitti ve ben her zaman olduğu gibi ne istersem onu yaparım!”.