Büyük Birader Vip, Daniele Dal Moro, Oriana’ya yanıt veriyor

celikci

New member
Daniel’in Motivasyonları – Dal Moro birkaç yanlış anlama yaşadığını açıkladı: “Birbirimizi anlamıyoruz, sosyal ağlarda kendimi ifşa etmediğimi söylediği için tartıştık – Twitter’da odayı takip eden takipçilere açıkladı -. Bir şey olduğunda yanlış, fotoğrafları alıp geri takıyor, ‘benim 16 yaşımdayken yaptığımın aynısını yaparsan seninle bir daha fotoğraf çekmem’ dedim ve çekmeyenlerdenim. sosyal medyaya bir şey koyuyorum ama onun için, her zaman iyi olan sizler için bir şeyler koyuyorum. o açıdan çok çekiniyorum. işim, hayatım hakkında hiçbir şey paylaşmıyorum. Kız arkadaşımla birlikteyim, rahatlık alanımda değil, çok çekingenim, genellikle spor salonunda fotoğraflar yayınlarım ve başka pek az şey. Dal Moro Oriana ile gerçekten ortak bir zemin bulmakta zorlanıyor gibi görünüyor: “Gerçek her zaman ortadadır. O bazı şeyler için haklı olacak, ben bazı şeyler için, birbirimizi anlamıyoruz – diye devam etti -. Oriana’nın bir benimkinden farklı bir hayat ve onlarla tanışmaya çalıştım ve yapmadığım şeyleri bile yaparak elimden gelenin en iyisini yaptım. Elimden geleni yapmaya çalıştım”.

Ve Nicole Murgia da ortaya çıkıyor – Ayrıca Oriana hayranlarından gelen sürekli raporlar ikili arasındaki gerilimi artırmış görünüyor. Aslında pek çok kişi Oriana’ya “GF Vip”in son baskısının Daniele ve Nicole’ün ikircikli tavırlar sergilediği videolar göndermeye devam etti: “Oriana’ya, ona Nicole hakkında gönderdiğiniz tüm videolar için saldırdı – Daniele işaret etti -. Sanki Onunla GF Vip’te en kötü şeyleri yapmıştım. Size tüm dürüstlüğümle söylediğimde, hiçbir şey yaptığımı sanmıyorum. O evin içinde her zaman ve sadece denediğimi herkesin görmesi için orada olduğunu düşünüyorum. diğerleriyle değil de Oriana ile bir şeyler yapmak.Her halükarda takipçiler veya profiller umurumda değil.Şimdi ikimiz de stresliyiz ve o kadar çok kavga ettik ki.Söyleyecek başka bir şey yok, istemiyorum Ayrıntılara girmek istersen, her şeyi ifşa edersen hayat zorlaşır.”