“Büyük Birader” Rosy Chin finalde

celikci

New member
12 Mart 2024 01:30

Halk tarafından en az oyu alan yarışmacı, kesin elemeye ilk aday olacak

Kırk üçüncü bölüm “Büyük kardeş”11 Mart Pazartesi günü prime time'da yayınlanacak Kanal 5 başlangıçta odaklanılan spot ışığını görüyor Anita Olivieri Ve Alessio Falsoneilkinin gerçekleştiği süitte romantik bir toplantının kahramanları öpücük. Görüntülerle karşı karşıya kalan Meclis, stratejiyi iki gencin hareketlerinde görenler ile bunun yerine ilk görüşte aşklarının gerçekliğine güvenenler arasında bölünmüş durumda.

Son birkaç güne daha rahat bir atmosfer damgasını vurduysa Beatrice Luzzi ve Giuseppe Garibaldi, İnci Vatiero Oldukça çalkantılı günlerin ardından Mirko Brunetti'nin uzaktan desteğini buluyor. Akşamın sürprizi kaygılandırırken Sergio D'Ottaviiçeriye çağırıldı Gizem annenin mektubunu ve hediyelerini almak için.

O halde akşamın kararlarını açıklamanın zamanı geldi: Rosy Chin televizyon karşılaştırmasını kazandı Letizia, Paolo ve Anita'nın aleyhine oldu ve böylece “Büyük Birader”in Beatrice Luzzi'den sonra ikinci finalisti oldu. Rosy şunu itiraf ediyor: “En kritik gün çocuklarımın beni ziyarete geldiği gündü, çünkü o anda kendimi iki katına çıkmış hissettim.” Alfonso Signorini – Sanki iki Rosy'm varmış gibi, biri Evin içinde, diğeri dışarıda kalmak istiyordu. Bu iki dünyayı birleştirmeyi çok isterdim çünkü her iki alanda da kendimi tanıdım.” Ve sözlerini şöyle tamamlıyor: “Bence bu yolculuğun en zorlu sınavı ailenden uzak durmak ve kabullenmek.”

Son olarak televizyonda birbirleriyle yarışan adayların kararları açıklandı. Anita Olivieri, Federico Massaro, Giuseppe Garibaldi, Massimiliano Varrese ve Simona Tagli. Halkın en az oyu alan kişi, kesin elemenin ilk adayı olacak.

İlgili